Yeni Redmi Soundbar Tanıtıldı.

Yeni Redmi Soundbar aşırı uygun fiyatı ile tanıtıldı!!!

 

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, bugün Çin’de yeni ses çubuğunu duyurdu.  26 avroluk bu şaşırtıcı fiyat hepinizin aklını başından alacak

 

Son zamanların en çalışkan şirketlerinden biri olan Redmi, her sektöre girip kitlesini daha da çok büyütmek istiyor. Son olarak Çinli şirket bugün,  Redmi TV SoundBar adında yeni bir ses çubuğunu duyurdu. Sadece 26 avroluk fiyata sahip olan bu ürün inanılmaz derecede ilgi görmeye başladı. Hadi gelin şimdi bu düşük bütçeli harika cihazın özelliklerine yakından göz atalım:

 

 

780 mm x 64 mm boyuta ve 1.5kg ağırlığa sahip olan Redmi TV SoundBar,  şu anda  piyasada bulunan en ucuz ses çubuklarından biri. Buna ek olarak 30W‘lık güce sahip olan bu cihazı, TV’nin altındaki dolaba yerleştirilebilir veya doğrudan duvara monte edebilirsiniz.  Sadece mat kaplamalı siyah bir rengi sahip olan Redmi soundbarminimalist bir tasarım ile oldukça hoş ve nazik görünüyor.

 

 

Ses girişleri ile ilgili olarak, bu cihazın üç girişi bulunmaktadır. Bunlar; SPDIF girişi, geleneksel AUX girişi ve Bluetooth 5.0 bağlantısı. Bu saydığımız girişler ile cihazınızı TV ile birbirine eşleştirebilirsiniz.

 

 

Son olarak, Redmi’nin sadece 26 Avroluk fiyata tanıttığı bu ses çubuğu, düşük bütçeli  bir SoundBar isteyenler için oldukça iyi bir seçenektir. Ancak bu ürününün eksik olan tek işlevi ise kumandası. Redmi, maalesef Xiaomi’de olduğu gibi bu ses çubuğunun yanında bir kumanda bulundurmuyor. Yapacağınız işlemleri sadece ürünün üzerindeki tuş takımlarından gerçekleştirebileceksiniz.

Kaynak

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler