Yeni Redmi 6 Pro hakkında önemli bir özellik gün yüzüne çıktı

Xiaomi 25 Haziran’da Redmi 6 Pro tanıtmaya hazırlanırken bugüne kadar sızan bilgiler ile artık yeni modelin tüm özelliklerini biliyoruz. Fakat bugün ortaya çıkan bir poster ile Redmi 6 Pro hakkında önemli bir özelliği öğrenmiş olduk.

Şimdiye kadar yaptığımız haberlere gelen yorumlardan yada okuduğumuz son kullanıcı deneyimlerinden, bir kesim kullanıcının çentik görünümünü sevmediğini biliyoruz. Bugün yayınlanan bir poster ile Redmi 6 Pro da bu özelliği gizleyebileceğiniz hakkında detaylar ortaya çıktı.

Aslında bu özellik çentikli modellerinden hepsinde yazılım desteği ile sağlanabilir. MIUI arayüzünün özelleştirilmeyi sağlayan görünümü ve sadeliği ile bu özelliğin olmaması zaten büyük bir eksik olacaktır.

Bu fotoğraflar ise diğer redmi modellerinde olduğu gibi ürünün kırmızı bir kutu ile bize geleceğini gösteriyor. Kutu içerisinden Xiaomi’nin son zamanlarda ürettiği telefonlar ile gelenek haline getirmeyi başladığı birde şeffaf silikon bir kılıf kutu içinde yer alıyor.

Resimlerin resmi Redmi Weibo hesabı tarafından sızdırılan ve cihazın şimdiye kadar ki en net görüntüleri olan kutu açılış resimleri olduğunu da söyleyebiliriz.

Weibo yazısı ayrıca Redmi 6 Pro’nun (4GB RAM + 64GB ROM) modelinin 999 ¥ (~154$) fiyat etiketi ile satacağını doğruladı. Bu fiyat,  SD625 işlemci, çift arka kamera, daha küçük bir bataryaya sahip olan Redmi S2’nin 3GB RAM modeli ile aynı fiyata sahip olacağını gösteriyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler