Xioami’den yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Mix 2S sızıntılarını geçen günlerde paylaşmıştım. O sızıntı haberleri daha soğumadan Mix 3 İle ilgili görsel ortaya çıktı.

Görsele baktığımızda cihazın arka paneli’nin olduğunu görüyoruz. Tasarım olarak eski modelini anımsatır bir görüntüsü var. Tasarımda en büyük farklılık çift kameranın olacağı. Kamera tasarımının İphone X ile aynı olduğunu görüyoruz. Parmak izi okuyucunun aynı yerde olduğu’da gene görselde anlaşılıyor.

Önceki Yazı

Meizu 15 Plus Sızıtınları, Xiaomi Mix 2 benzerliği ile dikkat çekiyor

Sonraki Yazı

Xiaomi Amazfit 2 Akıllı Saat Ailesi Tanıtıldı [Mi Band Serisinin Yaratıcısı Huami’den]

4 comments

 1. Hasan ÖZKAN dedi ki:

  Gittikçe ovalleşen bir kasa görülmeye başlandı

 2. buraoca2 dedi ki:

  Hocam paylaşımınız için teşekkürler, fakat Mix 2 daha yeni çıktı. Bu kadar Alel acele; Daha Mi7 hakkında sızıntı yokken Mix 3'ün sızıntılarının çıkması ilginç geldi, En sonunda Mi Mix modelleri ile Amiral Gemi Mi6-Mi7 cihazlarını birleştirecekler mi diye de düşünmeden edemedim kendimi. Malum Artık Mix serisinin eski büyüsü kalmadı, piyasadaki cihazların çoğunun ekran kasa oranı fazlasıyla iyi.

  Neyse bekleyelim görelim.

 3. system dedi ki:

  Galiba kendine has, benzersiz ve özel olarak kalacak tek mix, mix 1 olacak. Üzücü bir durum, o kamera yerini neden daha özgün yapmazsın ki, bak huawei mate 10 nasıl güzel bir kamera dizilimine sahip, o kısım da şerit halinde çok şık duruyor. Nefret ediyorum şu iphone benzeme sevdasından, şimdi birde ekrana çentik yaparsa şaşırmam.

 4. buraoca2 dedi ki:

  system demiş ki:

  Galiba kendine has, benzersiz ve özel olarak kalacak tek mix, mix 1 olacak. Üzücü bir durum, o kamera yerini neden daha özgün yapmazsın ki, bak huawei mate 10 nasıl güzel bir kamera dizilimine sahip, o kısım da şerit halinde çok şık duruyor. Nefret ediyorum şu iphone benzeme sevdasından, şimdi birde ekrana çentik yaparsa şaşırmam.Hepsini görmek için tıklayın…

  Çentikli Cihaz Mi Mix 2s gelebilir diye haberler de çıkmıştı hocam 🙂 Xiaomi söz konusu olunca, diyecek birşey yok. Iphone sevdasını mantıklı yerlerde kullansınlar. 1080p 240 Fps kayıt yeteneği getirsinler Iphone'daki gibi; Ön Kamera'ya Bokeh efekti ve Derinlik algılayıcı Kamera getirsinler. Absurt değil; Mantıklı özellikleri Kopyalasınlar. Daha 1080p 60 Fps kayıt yapamıyor Xiaomi cihazları… Iphone bu yıl 240 Fps'ye geçti…

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.