Xioami Mix 2 nin satışlarından memnun olmadığını bu yeni tasarımla perçinlemiş oldu. Bakıldığında mix 2’nin hayal kırıklığı yarattığı bir gerçek. Mix ile yakaladığı başarıyı Mix 2 ile devam ettiremeyen Xioami yeni arayışlara başlamış ve görseli sızan mix 2s modelini hızla tasarlayıp piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

 

 

Görsellere bakıldığında İphone X ile hemen hemen aynı tasarımı yeni telefona uyarlanmış. Bir nevi kopya çekmiş denilebilir. Çünkü gerçekten ilk bakıldığında İphone X dememek zor. Umarım bu yeni tasarıma kamera olarakta yeni bir güncelleme yapılmıştır. Doğruyu söylemek gerekirse Xioami kamera konusunda rakiplerinin çok altında bir performans sunuyor.

 

Kamera ve senrsörlere üstte ayrılan çentik iphone X’e göre daha kullanışlı olmuş ve daha fazla ekran alanı sağlamış. Sensör ve kamera olarak İphone x’in altında bir kalite sunacağı Mix 2S için söylemek yanlış olmaz. Tahminen yüz tanıma özelliği’de bu cihazda görmek çok zor görünüyor. Zaten xioami İphone X ile aynı kalitede  özellikler sunmuş olsa fiyat olarak çok yüksek bir düzeye ulaşır.

Sonuç olarak cihazın hangi özelliklere sahip olacağı şu an için belli olmadığından sadece tasarım ile ilgili yorum yapmak mümkün. Tasarım olarak hatadan dönülmüşe benziyor, umarım teknik özelliklerde aynı mantıkla güncellenir.

 

Önceki Yazı

Nubia Z17 Mini Türkiye’de Satışa Sunuldu

Sonraki Yazı

İphone X Üst Çentik’ten Kurtulma.

3 comments

 1. yasinbacak dedi ki:

  Adamlar bildiğin dalga geçer gibi yapıyolar helal olsun… 😀

 2. altunkeser dedi ki:

  Şık olmuş bence

 3. GöZTePeLee dedi ki:

  xiaomi artık kamerada devrim yapsın ya en iyi modelinin bile gece çekimi zayıf kalıyor

  Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.