Xiaomi’nin Yeni Oyuncu Laptopunun Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi’nin ikinci nesil Oyuncu bilgisayarı ile ilgili bir süredir çeşitli dedikodular çıkmış ve bir çok insan bilgisayarı ve donanımını merak ediyordu. Son gelen bilgileri sizler için derledik detaylar haberimizde.

Xiaomi gaming laptop

Geçtiğimiz yıl Oyuncu Dizüstü pazarına ilk kez adım atmasına karşın başarılı satış  rakamlarına ulaşan ve oldukça güzel ürünler ortaya koyan firma bu sene de aynı başarısını tekrar etmek istiyor. Geçtiğimiz hafta şirket resmi WeChat hesabından ” Canavarın Doğuşu ” isimli bir etkinlik paylaştı burada sözü geçen canavarın yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı olduğuna kesin gözüyle bakılıyor. Paylaşılan Postere baktığımızda Xiaomi yeni “Canavarını” 3 Ağustos tarihinde ChinaJoy’da (Çin Dijital Eğlence Fuarı & Konferansı ) tanıtacak.

Xiaomi gaming laptop

Geçtiğimiz sene işlemci tarafında 7. nesil İntel i5 ve i7 işlemcileri kullanan firma ekran kartı kısmında ise Nvidia GTX 1050TI Ve GTX 1060 ı kullanmıştı. Bu yıl 8. nesil  i7-8550U ve i5-8250U işlemcileri ile birlikte yine GTX 1050TI ve GTX 1060 Ekran kartlarının kullanılacağını belirtelim. Diğer bilgilere baktığımızda ise cihazın 8/16GB DDR4 RAM ve 256GB SSD seçeneğine sahip olacağını görüyoruz. Ekran kısmında ise 15.6 inç boyutunda oldukça ince çerçeveli bir ekran göreceğiz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler