Xiaomi’nin Kulaklarınızın Pasını Silecek Kulaklık Çeşitleri

Kulaklıklar her zaman telefonlarımızın vazgeçilmez aksesuarları listesinde ilk sırada ve uzun ömürlü bir kulaklık hepimiz için oldukça kritik. Bu listede Xiaomi’nin kulaklıklarına göz atacağız..

Xiaomi Dual Driver (Type-C) Kulaklık

avatar.png

USB Type – C Arayüzü : kompakt boyut, sadece tak ve çalıştır. Dinamik sürücü   seramik sürücüsü daha zengin ve etkileyici ses üretir. Uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen ergonomik kulak içi tasarım. Kablolu kontrol, araba kullanırken, koşarken vb. kullanılabilir. Hi-Res ses tanıma, CD seviyesinde ses kalitesi sağlar

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Kulaklık

avatar.png

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Kulaklık öncelikle spor yapanların tercihlerine uygun oldukça şık tasarıma sahip olan hem telefon görüşmelerinizi yapmanıza hem de müzik dinlemenize olanak tanıyan bir üründür. 2 saat gibi kısa bir sürede tam şarj olan Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Kulaklık, 10 saat telefon görüşme süresiyle beraber, 8 saat kesintisiz müzik dinleme olanağı sunmaktadır.

Xiaomi Airdots Pro 2 Tws Bluetooh Kulaklık (Air 2)

avatar.png

Mi AirDots Pro 2 modeli bluetooth 5.0 standardını kullanan kulaklık modeli 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesi ile yüksek kaliteli ses üretebiliyor.
Kulak kanalınıza uyması için yarı kulak içi tasarım. Kulak konforu sağlar ve kolay düşmez.Bluetooth LDHC ile gecikmesiz ses aktarımı yapan kulaklık çift mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğine sahip. MIUI ara yüzü kullanan telefonlarda kılıfından çıkardığınız anda otomatik olarak bağlantı sağlıyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey ile ses kontrolü ve parça değişimi sağlanabiliyor.
Çevresel gürültü azaltma sayesinde dış sesleri minimum seviyeye indiren kulaklık, HD ses ve Bluetooth LHDC özelliklerini barındırıyor

Xiaomi Bluetooth Kulaklık (2.Nesil) – Mi Bluetooth Headset

avatar.png

Şık tasarımı ile dikkat çeken Xiaomi Mi Bluetooth kulaklık, aynı zamanda ergonomik yapısı sayesinde her kulakta rahat bir kullanım sağlıyor. Xiaomi markasının verdiği güven ile uygun fiyat ve kaliteyi bu modelinde de sunmayı başarıyorBluetooth 4.1, CSR 8610 Çipset, 6.5gr Ultra, Hafif Ağırlık, 180 Saat Bekleme Süresi, 5 Saat Konuşma Süresi, 10 m Konuşma Menzili, A2DP/AVRCP/HSP ve HFP Protokolleri Desteği, Çağrı Cevaplama.

Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

avatar.png

Özellikleri QCC3020 BT 5.0 ÇipVeri kapasitesi ve güç tüketiminde çok daha hızlı ve çok daha güçlü. Bluetooth 5.0 teknolojisi ile çok daha iyi uyumluluk ve anti-parazit yeteneği.Apt   AAC Dua..7,2 mm biyolojik diyafram ile birleştirilen GT1 Plus size güçlü stereo ses efekti sağlayacaktır.

Xiaomi Mi Airdots Pro / Mi True Wireless Bluetooth Spor Kulaklık

avatar.png

1 saatte maksimum şarj seviyesine ulaşan Mi Airdots Pro yaklaşık olarak 10 saatlik bir kullanım imkanı sunuyor. İster tek kulaklık isterseniz çift kulaklık olarak kullanabileceğiniz Mi Airdots profesyonel ses ve gürültü engelleme ile telefon görüşmelerinizi ve müzik dinleme eylemlerinizi sorunsuz biçimde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Dokunmatik özelliği ile çağrı yanıtlama ve reddetme, müzik durdurma ya da değiştirme işlemlerini kolayca yerine getirebilirsiniz.

Xiaomi Mi AirDots TWS Kablosuz Kulakiçi Bluetooth Kulaklık (Dokunmatik)

avatar.png

Xiaomi Mi Airdots kablosuz Bluetooth Kulaklık, yepyeni tasarımı ile müzik dinlemeyi ve telefon görüşmeleri yapmayı farklı ve eğlenceli bir hale getiriyor. Birbirinden bağımsız kulaklıkları ile senkronize bir şekilde müzik dinleyebilir veya telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz. Ayrıca sadece tek kulaklık ile işlem yapmak istediğinizde sadece birini kulağınıza takıp kullanabilirsiniz. Hızlı ve güç tasarrufu sağlayan Bluetooth 5.0 desteği sayesinde  ortalama 4 saat müzik dinleyebilirsiniz

Xiaomi Mi Gürültü Engelleyici (Noise Cancelling) Type-C Kulaklık

avatar.png

Type-C portlu telefonlar ile uyumlu olan Xiaomi Mi Noise Cancelling Kulaklık dijital gürültü azaltma sistemi sayesinde kusursuz bir ses deneyimi sunar. Titanyum kaplı kulaklık kasaları ve örgülü kablo gövdesi ile kusursuz bir ergonomiye sahip olan Xiaomi Mi Noise Cancelling Type-C Kulaklık  112dB hassasiyete sahiptir.

Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık

avatar.png

Xiaomi Redmi Airdots Kablosuz Bluetooth Kulaklık, sahip olduğu bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde düşük güç tüketimi ve üstün performans sağlar. Tasarımsal olarak portatif ve şık bir yapıya sahiptir. Dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde bulunan çok fonksiyonlu butonla; gelen çağrıları cevaplayabilir veya reddedebilir, ses dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

Ortalama 1.5 saat gibi bir sürede şarj olan Xiaomi Redmi Airdots Bluetooth Kulaklık, yaklaşık 4 saatlik bir konuşma ve dinleme süresi sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süreyi yaklaşık 12 saate kadar uzatabilirsiniz. Yalnızca 4.1 gram ağırlığında olan kulaklık, kulağınızda varlığını hissettirmez.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler