Xiaomi’nin En Ucuz Amiral Gemisinin AnTuTu Skoru Sızdırıldı.

Xiaomi markası bu yıl içerisinde 3 tane Snapdragon 845 işlemcisini kullanacak amiral gemisi cihaz tanıtacağını açıklamıştı. Önce Mi Mix 2S sonrasında Mi 8 serisini gördük ve geriye bir cihaz kaldı. (Xiaomi Black Shark her ne kadar Xiaomi’nin telefonu olsa da Miui arayüzü kullanmadığı için üçüncü cihaz olarak sayılmamalı) Xiaomi’nin bu yıl tanıtacağı son S845li amiral gemisi cihazı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Daha önce Avrupa’da satışa çıkacak en uygun Snapdragon 845 işlemcili cihaz olacağını belirttiğimiz Pocophone F1 İle ilgili haber yazmıştık. O haberleri okumak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz. Bu sefer ise cihaza ait AnTuTu test skoru paylaşıldı.

Ekran görüntüsüne baktığımızda daha önce yazdığımız bilgilerin doğru olduğu cihazın snapdragon 845 işlemcisinden gücünü aldığı görülüyor. Testten 285302 puan alan cihaz şuan OnePlus 6 ve Xiaomi Mi 8  modelini skor anlamında geride bırakıyor ve Xiaomi  Black Shark modelinin ardında 2. sırayı alıyor.

GÖRSEL : Temmuz 2018 itibariyle AnTuTu’da en yüksek puan alan 10 cihaz. Kaynak

Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmayan cihaz ile ilgili ortaya çıkan ufak tefek bilgiler hiç şüphe yok ki biz Teknoloji severleri heyecanlandırmaya yetiyor. Bakalım En ucuz Amiral Gemisi cihaz olacak Pocophone F1 bizlere neler sunacak.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler