Xiaomi’nin Android One Telefonu MI A2 3 Farklı Renk Seçeneği İle Birlikte Sızdırıldı.

Xiaomi’nin merakla beklenen 2. Android  One Telefonu MI A2 24 Temmuz günü İspanya’da yapılacak lansman ile tanıtılacak. Bu yıl geçen yılın aksine Xiaomi’nin 2 adet Android One Projesine dahil telefon tanıtması bekleniyor. Xiaomi Mi A2 ve A2 Lite isimlerini alacağı düşünülen cihazlardan bir tanesi olan A2 modelinin resmi görselleri cihazın tanıtılmasına az bir zaman kala sızdırıldı.

 

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ve firmanın ilk Android One projesinin ürünü olan  A1 Modelinin 5X modelini baz aldığı gibi A2 Modeli ise Xiaomi Mi 6X Modelini baz alıyor ve renk seçenekleri benzerlik gösteriyor. Sızan görüntülere baktığımızda Xiaomi Mi A2  Altın, Kırmızı ve Siyah renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak.

Mi A2 modelinin sızdırılan özelliklere baktığımızda ise, Cihazın 5.99 inçlik Köşeden köşeye IPS LCD 18:9 görüntü oranına sahip 1080 x 2160 çözülürlüğünde ekrana sahip olacağı belirtilmiş. Telefona Qualcomm’un orta üst seviyeye konumlandırdığı Snapdragon 660 işlemcisi ve Adreno 512 grafik birimi güç verecek.  Polonya merkezli bir alışveriş sitesinde görüntülendiği kadarıyla cihaz 4GB RAM ve 32GB SD Kart ile arttırılabilir depolamaya sahip olacak.

Sizler Xiaomi Mi A2 nin tasarımı ve renk seçenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlar bölümünde bizimle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler