Xiaomi’den Galatasaraylıları Çılgına Çevirecek Hamle | Falcao Xiaomi İle Geliyor!

5/5

Ülkemiz pazarına hızlı bir giriş yaparak başta akıllı telefonlar olmak üzere bir çok ekosistem ürününü farklı platformlar ve kendi mağazalarında Türk kullanıcıları ile buluşturan Xiaomi şimdiden Türk kullanıcısının kalbini kazanmış durumda. Ürünlerinde her zaman Fiyat performans dengesini gözeten firma bu özelliği ile halihazırda ülkemizde sevilirken haberimize konu olan hamlesiyle baya ses getirecek gibi duruyor.

Kaynak: https://www.sporundibi.com/galatasaray/iste-falcao-nun-sponsoru-h71340.html

Ülkemizin saygın Spor gazetecilerinden birisi olan Levent Ümit Erol’un aktardığı bilgilere göre Galatasaray Spor Kulübünün Radamel Falcao transferinde uzun zamandır aradığı sponsor Xiaomi olacak. Twitter hesabından özel haberini paylaşan Erol Xiaomi’nin Falcao transferinde sponsor olacağını yazdı.

https://twitter.com/leventumit_erol/status/1159553521634725890

Xiaomi tarafından şuan için herhangi bir açıklama gelmiş olmasa da böyle bir haberin ortaya atılması Türk kullanıcısını ve spor severleri heyecanlandırmaya yetti. Xiaomi etiketi dün geceden beri Twitterda TT listesinden inmiyor. Sizce bu haberlerin doğru olma ihtimali nedir? Eğer böyle bir sponsorluk olursa sizin olaya bakışınız nasıl olur?

 

Kaynaklar:  https://twitter.com/leventumit_erol?lang=tr

https://www.sporundibi.com

2 comments

  1. Volkan dedi ki:

    Koyu bir Galatasaraylıyim hatta bizde genetikdir Galatasaray ama bu haberin yalan olmasını temenni ederim sponsor olacağı fiyat kadar ürünü (örneğin mi band serisi) hali hazırda Xiaomi kullanan kullanıcılarına hediye etsin. Düşünsene sponsorluga harcayagi miktar değerinde ürün dağıtıyor nerdeyse her iki Xiaomi telefon kullanıcısından birine hediye vermiş oluyor herkesin gönlünü fethetmeye yarar bir adım olur.

  2. Volkan ATABEY dedi ki:

    Xiaomi yapar bence, hakikaten fiyat kalite olarak Türk kullanıcılarının beğenisini kazanmış durumda. Piayasada yerini sağlamlaştırmak için bence atılacak en güzel adımlardan birisi.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler