Xiaomi’den dünyanın en büyük Mi Home mağazası

5/5

Her geçen gün büyümeye devam eden Çin’in en büyük üretici devlerinden olan Xiaomi,dünyanın en büyük Mi Home mağazasını açtı.

Sadece bir telefon üreticisi olmaktan ziyade, ürettiği akıllı ev ürünleri ve ilginç bir çok ürüne sahip olan Xiaomi, bu alanda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Sanırım Xiaomi bu ürün yelpazesini kullanıcılarına ve rakiplerine göstermek isteyecek olmuş olmalı ki bu alanda dünyanın en büyük mağazalarının birinin açılışı yaptı. Mağazanın açılışının duyurusu Kıdemli Başkan Yardımcısı Wang Xiang tarafından geldi.

Mağaza normal bir ev tasarımını andırırken ziyaretçilerin en üst düzeyde rahat edebilmesi hedeflenmiş. Akıllı ve akılsız (sıradan) ürünlerin hepsini bu mağazanın içeriğinde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda hemen hemen her ürünü sırasıyla deneyerek test edebilme imkanına sahipsiniz.

Sanırım bu dev mağazayı doya doya gezmek için kocaman bir gün tek başına yetmeyecektir. Ülkemizde de görmek istediğimiz bu mağazaların bir tanesi umarız çok kısa zaman içinde biz Xiaomi severler ile buluşur.

 

1 comment

  1. ARİF YILDIRIM dedi ki:

    Merhaba hocam global rom yüklü Xiaomi telefonlarda güvenlik uygulamasında ve bazı uygulamalar da rahatsız edici reklamlar çıkıyor bunun için üretici firma ile bizim diyalog şansımız yok rica etsem konuyla ilgilenir misiniz lütfen

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler