Xiaomi YUNMAI Mini 2 Akıllı Tartı İncelemesi

İstanbul başta olmak üzere tüm yurdun soğuk havanın etkisi altına girdiği şu günlerde bir yandan üşüyorken bir yandan da yaz için yavaş yavaş hazırlanmaya başladık.

Bu hazırlıkların başında ise yaza “fit” girmek geliyor. Kış ve ilkbahar döneminde evde oturulan günlerde alınan kilolar verilmeye çalışılıyor ve kilo kontrolü bu noktada önemli bir yer tutuyor. Çoğu insan evinin banyosunda bir baskül hep hazır bulundurmuştur veya eczanelerin önünden her geçişinde “acaba kaç kilo oldum” diyerek içeri girip tartılıyor bu bir gerçek. İşte tüm bu işlemleri teknoloji ile buluşturan ve sizler yerine kilonuzu sağlık durumunuzu takip eden bir ürün incelemesi ile bugün sizlerle birlikteyim.

Bugün Yunmai Balace Akıllı Tartı inceleme konuğumuz oluyor gelin bu akıllı tartının özelliklerine hep beraber yakından bakalım.

Tasarım kısmına baktığımızda Yunmai Balance oldukca şık bir tasarıma sahip ve yerleştirdiğiniz yere kolayca uyum sağlıyor. Beyaz tonların hakim olduğu tartının üzerinde 4 adet elektrot mevcut. Bu elektrotlar paslanmaz çelikten yapılmışlar ve kesinlikle su ve nemden etkilenmiyorlar bu sayede duştan çıktığınızda kurulanmayı beklemeden tartılabilirsiniz.

Üst kısımda cihaz kapalıyken belli olmayan bir led ekran mevcut cihaz aktif haldeyken ise görmekte bir zorluk çekmiyorsunuz. Tartının alt kısmında ise fayans gibi nemlendiğinde oldukça kaygan olabilecek yüzeylerde bile yere iyice tutunabilmesi için ayakların kauçuktan imal edildiğini görüyoruz. Ve cihaza güç vermek için kullanacağınız 3 Adet AA pileri takacağınız kısım da alt kısımdaki kapağın altında yer almakta. Ayrıca 3 adet AA pil ile cihaz 1 yıl boyunca kullanım ömrü sunuyor bu değer kullanım sıklığınıza göre artabilir veya azalabilirde.

Yunmai Balance tartımızın özellik tablosunu elimize aldığımızda ise uzun bir listeyle karşılaşıyoruz. Gerçekten ürün bir çok işleve sahip. Vücut ağırlığı, Vücut kitle indexi, Yağ Oranı, Kas oranı, Kemik Oranı, Su Oranı, Bazal Metabolizma hızı, Vücut yaşı, İç Organ Yağlanmasıi, Protein değerinizi bu tartı sayesinde öğrenebilirsiniz. Gerçekten de tartının bir çok özelliği mevcut.

Tartı üzerinde tartıldığınızda Led Ekran üzerinden kilonuzu görebilirken Android ve İOS cihazlarınıza indirebileceğiniz Yunmai uygulamasında yukarıda saydığımız tüm özellikleri kullanabilir bu değerleri takip edebilirsiniz. Uygulama geçmişe dönük kayıt tutma ve size zaman içerisindeki istatistiklerinizi gösterme gibi bir çok özelliğe sahip. Bu arada söylemeden geçmeyelim tartı cihazla tahmin edilebileceği gibi Bluetooth üzerinden eşleşiyor.

Satın Alma Bağlantısı

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler