Xiaomi Yeni Mi Inverter Araç Şarj Cihazını Tanıttı

Xiaomi şarj etme ihtiyacına esneklik getiren yeni bir Mi Car Inverter şarj cihazını tanıttı. Akıllı telefon, güç bankası, smartwatch vb.gibi doğrudan akım (dc) elektriği kullanarak şarj etmeye olanak sağlar. Fakat (AC) kullanan dizüstü bilgisayar gibi cihazları şarj etmek mümkün değildir.

Mi Car Inverter şarj cihazını kullanırken, cihaz her gadget’ın aldığı akım miktarında bir güç dengesinin bulunmasını sağlar. 100W’lık bir çıktı derecesine sahip olan ve Çin’in elektrik standardına göre iki standart adaptör jakı vardır, ancak bağlantı noktasını uygun bir adaptöre dönüştürmek için dönüştürü bir adaptör almak gerekir. Her USB portunun, bir akıllı telefon veya tableti hızlı şarj edebilen 5V / 2.1A şarj desteğine sahip iki USB portu vardır.

Görünüm bakımından Mi Car Inverter Şarj Aleti, çoğu Xiaomi cihazı ile tutarlı olan yüksek renk çekiciliğine sahiptir. Bir bardak şeklindeki gövdeye sahip ve tozun ve diğer toz girebilecek bölümlere kaçmayı önlemek için kapaklı bir tasarıma sahiptir. Tasarımı cam olarak tasarlandığı söyleniyor ancak bir kısmı alüminyum karışımı ve başka bir kısımda plastik gibi görünmektedir. Buna ek olarak, arabanın bardak tutacağı içinde rahatça tutulabilir. Konuşma güvenliği ile cihaz aşırı yük koruması, aşırı akım koruması, sıcaklık koruması, yüksek gerilim koruması, düşük gerilim koruması ve kısa devre koruması ile birlikte gelir.

Fiyat olarak, Mi Inverter 199 Yuan (~ $ 31) bir fiyat etiketi ile geliyor ve 19 Ocak’tan itibaren satışta.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler