Xiaomi yeni bir kablosuz kulaklık çıkardı: Mi AirDots 2 SE

Xiaomi bugün sürpriz bir şekilde yeni bir kablosuz kulaklık duyurdu. Uygun fiyat etiketiyle piyasaya sürülen Mi AirDots 2 SE, 19 Mayıs itibarıyla satışa sunulacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi beklenmedik bir şekilde yeni tam kablosuz kulaklığını duyurdu. Mi AirDots 2 SE olarak adlandırılan model Android ve iOS işletim sistemlerini çalıştıran akıllı telefonlarla kullanılabiliyor.

Kablosuz kulaklık isminden de anlaşılabileceği üzere Mi AirDots 2 ve 2S’in daha ucuz versiyonuolarak geldi. Kulaklıklar 14.2 mm‘lik sürücülere sahip. Ayrıca gürültü azaltma işlevi sağlayan çift mikrofonla donatıldıklarını belirtelim.

Mi AirDots 2 SE, Bluetooth 5.0 ve dokunmatik kontrol gibi özellikler sunuyor. Ayrıca XiaoAI, Google Asistan ve Siri gibi popüler sesli asistanlarla uyumlu. Ancak sadece AAC kodek desteği mevcut. Yani Mi AirDots 2 ve 2S gibi LDHC Hi-Res ses kodekini desteklemiyor.

Xiaomi Mi Air 2 SE Fiyatı

Kulaklıkların her biri tek şarjla 5 saat kullanım sağlarken bu süre şarj kutusunun desteğiyle 20 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusunun üzerinde USB Type-C girişi var. Yaklaşık 1.5 saatiçerisinde şarj edilebiliyor.

Kulaklıklarda hızlı bağlantı özelliği de bulunuyor ancak bu işlev sadece MIUI’li telefonlarla çalışıyor. Xiaomi Mi AirDots 2 SE’nin satışları 19 Mayıs‘ta başlayacak. Kablosuz kulaklığın fiyat etiketi ise 24 dolar.

Önceki Yazı

Xiaomi Pinlo Blender Pro’yu Piyasaya Sürdü.

Sonraki Yazı

Kurutma ve Bileme Fonksiyonlu Xiaomi Bıçak Sterilizatörü.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.