Xiaomi Yeni 90 Fun Passport Seyahat Valiz’ini Duyurdu

Xiaomi’nin Mi eko sistemi altındaki firmalarından birisi olan 90 Fun (Shanghai Runmi Technology. Co) sırt çantaları, koşu ayakkabıları, ceketler ve valiz gibi ürünlerini üretmesiyle bilinen firmadır. Firmanın en son ürettiği 90 Fun Passport adlı yeni valizi ilginç özelliklere sahip, Çoğu valizlerde kıyafet, ayakkabı evrak gibi eşyalarınızı koymak için büyük bir bölmeler yer alır.

 

Bu bölmeler değerli eşyalarınızı evraklarınızı muhafaza etmek için bölmelerden oluşur. Bazen eşyalarına ulaşmak için ana bölmeyi açmanız gerekir, Xiaomi 90 Fun valizi işinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmak için bu durumun önüne geçer. Valiz’in akıllı cihazlarınız (laptop,tablet v.s) evraklarınız ve diğer kişisel eşyalarınız için ayrı bir bölüm yer almaktadır. Pasaport ve cüzdan gibi eşyalarınızı muhafaza etmek için’de ayrı bölmeler mevcut, eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için valiz’in %100 ezilmeye karşı bir özelliğe sahip. Bölmenin kendisi ana bölümden ayıran TSA bir güvenlik kilit’i bulunuyor.

Üründe giysilereniz ve diğer eşyalarınız için 36L’lik kapasiteye sahip ana bölme yer alıyor. Diş fırçası traş makinası gibi eşyalarınız içinde cep kısımlarıda mevcut, 3 kanatlı bir tasarımı ile gelen ürün su geçirmeme özelliğine sahip. Ayrıca sert işlemlerden geçebilecek sağlam malzemeden üretilen 90 Fun Passport valiz 149$ fiyat etiketiyle geliyor.

 

https://youtu.be/Y7D9OjgiOug

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler