Xiaomi Yanlışlıkla Mi Mix 3’ün Tasarımını Göstermiş Olabilir.

Xiaomi’nin çerçevesiz cihaz akımını başlattığı seri olan Mi Mix Serisi en son Amerika’da Amazon’da satışa sunulmuş ve tüm dünyada oldukça sevilen bir model olmuştu. Vivo NEX Ve Oppo Find X modelleri tanıtılana kadar ekran kasa oranı en yüksek cihazlar Mi Mix serisine aitti. Şimdi ise tüm gözler Xiaomi’nin yeni çerçevesiz telefonu olacak Mi Mix 3’ün üzerinde. Eylül ayında tanıtılması beklenen  telefonla ilgili şuana kadar pek bir sızıntı ve gelişme görmüş değildik ta ki bugüne kadar. Xiaomi Miui 10 arayüzünde yanlışlıkla Mi Mix 3 ün tasarım detaylarını gün yüzüne çıkaran bir görsel kullanmış olabilir. Xiaomi bu durumu fark ettikten hemen sonra bu hatayı düzeltip resimleri kaldırmış ki bu da yanlışlıkla gösterilen tasarımların doğru olduğuna işaret ediyor.

Görsellere baktığımızda ekran kasa oranının agresif seviyelere ulaştığını alt ve yan çerçevelerin yok denebilecek kadar inceltildiğini Mi Mix serilerinde şuana kadar alt kısımda bulunan ön kameranın bile olmadığını görüyoruz. Büyük ihtimalle Vivo NEX modelinde olduğu gibi kızaklı bir motor yardımıyla üst taraftan açılan bir kamera tasarımı görebiliriz.

Ekran Kasa oranı savaşında liderliği Oppo Find X modeline devreden firma, Mi Mix 3 ile tahtını tekrar geri alacak gibi duruyor.  Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alması beklenen telefonun hem tasarım hem donanım olarak her zaman olduğu gibi zirveye oynayacağına şüphe yok. Cihazla ilgili daha fazla gelişme oldukça sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalıp değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın lütfen.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler