Xiaomi , Wanbo T2 Projektörü Tanıttı.

Xiaomi Youpin crowdfunding platformu altında yeni bir projektör Tanıttı.

Wanbo T2 Ücretsiz Projektör

Wanbo T2 Projektör, 150 ANSI lümen ışık kaynağına sahiptir ve 1080 piksel çözünürlük ile uyumludur. Cihaz, 1.5-3.0 metre mesafeden 40-120 inç arasında değişen ekran boyutlarını yansıtabilir. Ayrıca ± 40 ° dikey trapezoid düzeltmeyi desteklemektedir.

Wanbo T2 Ücretsiz Projektör

Projektörler merceklerinin tozdan etkilendiği için ekranda siyah lekelere ve optik kısımda zayıf ısı dağılımına neden olmaktadır. Wanbo T2 Free, tamamen kapalı bir iç sirkülasyonlu ısı dağıtma optik makine teknolojisi kullanır. Tasarım, toz birikiminin optik yol üzerindeki etkisini tamamen ortadan kaldırır ve böylece projektörün ömrünü uzatır.

Wanbo T2 Ücretsiz Projektör

Wanbo T2 Projektörün sol ve sağ tarafta iki adet 3W hoparlör bulunmaktadır. Projektörün içindeki ısıyı dolaştıran ve LCD ekranın ısısını cihazın içinden dağıtan bir turbo fan mevcuttur. Gövdenin içindeki iki fan, arka radyatör ve yonga işlemcisine gelen hava akışını yönlendirir, böylece LED lambanın ömrünü uzatır. 

Projektörün arka tarafında dizüstü bilgisayarlar ve TV gibi cihazları bağlamak için HDMI, AV ve diğer giriş arayüzleri bulunmaktadır.

 

Projektörün fiyatı 599 yuan (85 $) 

 

Kaynak

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler