Xiaomi Soocas X3 ToothBrush Lite Diş Fırçasını Tanıttı

Xiaomi , 2016 temmuz ayında ilk kez piyasaya sürülen Soocare X3 (Soocas) elektrikli diş fırçasına sahip olup yeni ürünü crowdfunded ürününün yeni bir sürümünü duyurdu. Yeni sürüm orijinal modelin bir lite versiyonu olup diğer ürüne göre fiyatı daha düşük. Her iki model arasındaki en büyük fark, yeni modelde küçük bir pile sahip.

Xiaomi Soocas X3 Sonic Elektrikli ToothBrush Lite Edition, 2015 yılında kurulan Çinli ​​Soocare Cassels firması tarafından üretildi. Basit bir tasarım kullanan modelle diğer diş fırçasına benzer bir tasarıma benziyor. Ürünün fırçaları dakikada 37200 kez dönme hızına sahip bir manyetik levitasyon akustik dalga motoru kullanıyor. Gadget motoru 230 gf.cm’lik bir tork çıkışına sahiptir ve bu da ürününün daha güçlü dönmesi sağlıyor.

Ayrıca, fırça kısmının ABD şirketi DuPont tarafından üretildiği ve diş yüzeylere ve interproksimal alanlara çok iyi uyan bir 3D tasarıma sahip 0.152 mm inceltilmiş yumuşak bir yapıya sahip olduğu iddaa ediliyor.

Xiaomi Soocas X3 Sonic Elektrikli ToothBrush Lite Sürümü aynı zamanda Soocare X3 uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlantı kurma olanağı sağlıyor. Bluetooth bağlantısı ile birlikte gelen Ürün 800 mah pil ile şarjı 20 güne kadar gidebiliyor kullanımdan kullanımıda bu rakam değişebiliyor. USB şarj desteği ile birlikte gelen ürün Powerbank’lada şarj imkanı sağlıyor. Çinde yakında satışa sunulması beklenen ürünün fiyatı ise 26 dolar.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler