Xiaomi Redmi Note 6 Pro Yakında Tanıtılabilir.

Xiaomi bu yıl Redmi serinin 6. jenerasyon ürünleri olan Redmi 6 Redmi 6A Redmi 6 Pro ( Mi A2 Lite ) modellerini piyasaya sürdü ve başarılı satış rakamlarına imza attı. Şimdi ise sahne alma sırası Redmi Note 6 Pro modeline geldi gibi duruyor. İsmini okurken yarıda durup soluklandığımız cihaz ile ilgili bazı sızıntı ve söylentiler mevcut gelin hep beraber bunlara göz atalım.

Daha önce yaptığı isabetli sızıntı haberler ile tanınan Roland Quandt‏ attığı tweet ile Xiaomi’nin Redmi Note 6 Pro isimli bir cihaz üzerinde çalıştığını 3GB RAM/32GB Depolama ve 4GB RAM/64GB Depolamalı iki versiyonunun olacağını altın mavi ve siyah renk seçeneğinin sunulacağını belirtmiş. Roland aynı zamanda cihazın Avrupa satış fiyatının 200 ile 250 Euro arasında olacağını da belirtmiş. 

İşlemci ve diğer donanımlar hakkında şuan bir detay bulunmasa da geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Redmi Note 5 Pro modelinin Snapdragon 636 işlemcisini kullandığını düşünürsek bu yıl Xiaomi bir güncellemeye gidip Snapdragon 660 veya 670 işlemcisine bu cihazda yer verebilir diye düşünüyorum.

 

Cihazın çıkış tarihi henüz belli değil. Sizler Xiaomi Redmi 6 Pro modelinden neler bekliyorsunuz ? Sizce Redmi Note 5 Pro kadar başarılı olabilir mi ?

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler