Xiaomi Redmi Note 13 Serisi’nden Yeni Üye ‘Garnet’ Ortaya Çıktı!

Xiaomi’nin Redmi markası, Xiaomi Wang Teng’in artık Redmi Pazarlama Departmanı Sözcüsü ve Genel Müdürü olarak görev yapacağının açıklanmasıyla yeni bir dönemi başlattı. Bununla birlikte, resmi duyuru, Xiaomi’nin bu ay Redmi Note 13 serisi akıllı telefonları piyasaya süreceğini ortaya çıkardı.

Bu çığır açan haber, teknoloji topluluğunun geniş çapta ilgisini çekti. Özellikle uluslararası teknoloji medyası xiaomiui, Xiaomi’nin kodlarına derinlemesine dalıp “garnet” adını taşıyan gizemli bir cihazı keşfetti. Bu keşif etrafındaki heyecan gözle görülür. Spekülasyonlar, bu kod adına sahip cihazın Redmi Note13 Turbo olup olmadığına odaklandı; bu cihazın iddia edilen olarak Redmi Note 13 Pro 5G gibi 200 megapiksel bir ana kameraya sahip olması ve Qualcomm işlemci ile çalışması bekleniyor.

Ancak, xiaomiui daha fazla inceleme yaptıktan sonra ilk bakış açılarını revize etti. Şu anda inançları, bu cihazın muhtemelen Redmi Note13 serisinin orta seviye bir modeli olma ihtimalinin daha yüksek olduğu yönünde. Performansının Redmi Note 12 4G veya Redmi Note 12 Pro 4G ile aynı seviyede olması bekleniyor. Resmi olarak “Redmi Note 13 Pro 4G” adı altında piyasaya sürmeleri bekleniyor. Daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler