Xiaomi, Redmi Book 14’ün 22 Mayıs’ta Resmi Olarak Çıkacağını Duyurdu

Xiaomi’nin yeni Redmi Book 14 ultrabook’unun 22 Mayıs’ta resmi olarak piyasaya sürüleceği bildirildi.

 

Resmi açıklamaya göre, Xiaomi, maliyet etkin stratejileriyle 4.000 yuanlık ultrabook fiyat aralığını yeniden tanımlama amacı gütmekte. Dört büyük yükseltmeye meydan okumayı planlamaktalar: “tam kan” performans, bayrak gemisi seviyesinde tasarım, üst düzey konfigürasyon ve eşi benzeri görülmemiş yenilik.

Xiaomi’nin resmi web sitesinde yer alan mevcut dizüstü bilgisayar ürün yelpazesi; Xiaomi Book serisi, Xiaomi Book Pro serisi, Xiaomi Book Air serisi ve Redmi Book Pro serisini içermektedir.

Redmi’nin Genel Müdürü Lu Weibing, Weibo’da yaptığı açıklamada Redmi Book 14’ün rakipleriyle aynı seviyede daha güçlü performansa sahip olmayı hedeflediğini belirtti. Redmi markasına sadık kalmak için standart voltajlı işlemcilerin yanı sıra tam kan standardı voltajlı işlemciler de kullanmaktadırlar. Mevcut bilgilere göre, Redmi Book 14’ün dört temel özelliği olacağı tahmin edilmekte:

Tam kan standardı voltajlı işlemciyle donatılmış olması Rakiplerinden daha yüksek kaliteli bir ekran sunması Zengin bir arayüz, rahat bir klavye, net bir ön kamera ve kullanışlı bağlantı imkanı sağlaması Hafif ve ince bir tasarıma sahip olması

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler