Xiaomi Pocophone F1 Hakkında Yeni Detaylar Sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde Xiaomi’nin bu yıl Snapdragon 845 işlemcili 3 telefon piyasaya süreceğini ve bunlardan bir tanesinin Pocophone F1 olacağını yazmış ve en uygun fiyatlı “Amiral Gemisi” cihaz olacağını belirtmiştik. Daha çıkmadan gönlümüzü kazanan Pocophone F1 İle ilgili yeni detaylar var. Daha fazla lafı uzatmadan gelin Bluetooth sertifikası alan ve bazı özellikleri ortaya çıkan telefonun detaylarına yakından bakalım.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan Pocophone F1 piyasanın en ucuz Snapdragon 845 işlemcili telefonu olacak. İlk olarak Doğu Avrupa’da satışına başlanacak olan telefonun sonraki dönemde başka bir isimle Hindistan pazarında piyasaya çıkması bekleniyor. Ve şunu söylemek gerekir ki bu cihazın tek espirisi Snapdragon 845 işlemcisine sahip olması değil öyle ki sertifika detaylarına baktığımızda cihazın sıvı soğutma sistemine sahip olacağını görmekteyiz. Tüm bunlara ek olarak Cihazın 6GB RAM/64GB Depolama ve 8GB RAM /128GB Depolama sahip olacak. Kamera tarafına baktığımızda ise Arkada 12MP Ve 5Mp çözünürlüğünde çift kamera kurulumuyla karşılaşacağız. Ön kamera tarafında ise 20MP Çözünürlüğünde bir kamera göreceğiz.

Cihazın ön kısmında Kızılötesi sensörlerin olduğu belirtilirken büyük ihtimalle Mi 8 Explorer Edition modelinde olduğu  gibi bir Face Unlock özelliği ile karşılaşacağız. Toparlamak gerekirse Xiaomi Huawei firmasının Honor alt markası tarafından üretilen ve P serisinden daha ucuza satılan Honor modelleri gibi bir sistem düşünmüş. Ancak muhtemel özellik tablosuna bakınca bu cihazın diğer firmaların yaptığının gibi kırpılmış bir cihaz olmayacağı aşikar. Bakalım Xiaomi Pocophone F1 modeli bizlerin karşısına nasıl bir tasarım donanım ve fiyat ile çıkacak. Siz sormadan ben söyleyeyim cihazın fiyatı ve ne zaman tanıtılacağı ülkemize ne zaman geleceği henüz belli değil 🙂 Bakalım Xiaomi Pocophone F1 modeli bizlerin karşısına nasıl bir tasarım donanım ve fiyat ile çıkacak.

Sizler Pocophone F1 Hakkında ne düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler