Xiaomi POCO F1’in Launcherı Beta Olarak Yayınladı!

Bugün gerçekleşen lansman ile Xiaomi, POCO Markasını ve en ucuz amiral gemisi telefon olan POCO F1 modelini tanıttı. Bizler de POCO F1 modelinin tüm detaylarını haberimizde sizlerle paylaştık. Miui  Forumlarında Poco F1 modelinin Beta Launcheri paylaşıldı ve isteyen Miui kullanıcıları verdiğimiz link üzerinden Launcher’ı İndirebilir.

Poco LAUNCHER Beta İLK BAKIŞ Videomuz :

Yeni arayüz henüz beta aşamasında olmasından dolayı eksikler olabilir. Bizim dikkatimizi çeken (çekim yapılan cihaz Mix 2) ikon boyutları küçülürken ikon dizilimi 5×6 olarak değişmiş 3D Touch özelliği gelmiş.  ve yeni bir çekmecede tüm uygulamaları sıralı olarak görmeniz sağlanırken, eklenen arama çubuğu ile kolaylıkla uygulamalara erişmeniz sağlanmış. POCO Launcher Beta olarak 29 Ağustos tarihinde Google Play Üzerinden indirilebilecek.

Eğer güncelleme hoşunuza gitmezse geri dönmek için AYARLAR – YÜKLÜ UYGULAMALAR bölümünden system launcher uygulamasına girerek güncellemeleri kaldır seçeneğine basmanız yeterli.

Güncelleme sonrası ekran üzerinden bulunan uygulamalarınız 5×6 düzenine geçeceği için yer değiştirecektir. Güncellemeyi kaldırdıktan sonra eğer eski launcher düzeninizin geri gelmesini istiyorsanız Ayalar- ek ayarlar – yedekleme bölümünden yerel yedeklere girerek system bölümünden anasayfa ayarlarını seçeneğini yedekleyin. Güncellemeyi sildikten sonra bu yedeğide geri yükleyebilirsiniz

POCO F1 Launcher BETA’yı indirmek için tıklayınız.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler