Xiaomi, MIJIA Smart Kettle Pro Modelini Tanıttı.

Xiaomi’nin sevilen bir ürün sınıfı var. Mutfak ürünleri arasında geçen bu sınır akıllı kettle serileri. Sürekli değil ama birkaç yılda bir yeni ürün tanıtılıyor. Tanıtımlardan birisi de 2020 yılına denk geldi. 3 gün önce MIJIA Smart Kettle Pro duyuruldu.

Akıllı diyoruz çünkü işinizi kolaylaştıracak, su ısıtmanın bile detaylarına inen bir ürün var. Standart kettle ürünlerine göre çok daha işinize yarayacak bir cihaz. Farkın hangi kısımlarda olduğunu anlatmak adına ürünün özelliklerinden konuşalım.

 

MIJIA Smart Kettle Pro

 

MIJIA Smart Kettle Pro Özellikleri ve Satış için Belirlenen Fiyat

Başta ürünün sağlamlığı dikkat çekici. Çift katmanlı bir kettle olan su ısıtıcı, 304 paslanmaz çelikten iç yüzeye sahip. Bu zaman içerisinde su ısıtıcısının içerisinin paslanmayacağı anlamına geliyor. Paslanmadığı gibi kireçlenmeye karşı da koruma sağlanıyor. Kokuya karşı da koruma sunan iç yüzey kolay temizlenebilir ve uzun süre kullanım ömrüne sahip.

Kapasite ise çok yüksek değil çok düşükte değil. 1.5L su kapasitesi var. 1.5L suyu tam olarak doldurursanız, yani su ısıtıcısını son seviyeye kadar doldurursanız, 5 dakika içerisinde suyu kaynatabiliyorsunuz. Maksimum geçmesi gereken süre bu. Daha az su doldurursanız, süre kısalacaktır.

 

MIJIA Smart Kettle Pro

 

Akıllı sıfatının alındığı bölüme geçeli mi? Bu bölüme geçilmesini sağlayan sap bölümündeki kontrol paneli. Kontrol paneli suyun sıcaklığının istediğiniz değere göre ayarlanmasına olanak veriyor. Ayarlayabileceğiniz sıcaklıklar;

  • 40 derece
  • 50 derece
  • 70 derece
  • 80 derece
  • 90 derece

Hangi dereceye kadar suyun ısınacağını tamamen siz seçiyorsunuz. Yine bu kontrol paneli üzerinde mini bir ekran var ve ekran sıcaklık bilgisini veriyor. 12 saat suyun sıcaklığının korunmasını sağlayan MIJIA Smart Kettle Pro’nun bu ekranı sayesinde 12 saat içerisinde sıcaklığın ne kadar değiştiğine ilişkin bilgileri görebiliyorsunuz.

Bu özelliklere erişmenin karşılığının ne kadar olduğunu yani fiyatı soracak olursanız, satış fiyatı 35 dolar.

 

Kaynak

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler