Xiaomi Mijia Akıllı Ses Gözlükleri 9 Haziran’da Satışa Çıkacak

Xiaomi, 2 Haziran tarihinde duyurduğu yeni Mijia Akıllı Ses Gözlükleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu gözlükler, beş farklı şık çerçeve seçeneği sunuyor.

Mijia’nın yeni akıllı ses gözlükleri ergonomik bir tasarıma sahip olup, sadece 38.1 gram ağırlığındadır. Kendi geliştirdiği menteşe patentini kullanarak çerçeveler kolayca değiştirilebiliyor ve bu konuda geleneksel gözlüklerle aynı yöntem kullanılıyor.

Donanım konfigürasyonu açısından Mijia akıllı ses gözlükleri, 128mm² ultra-dinamik denge ünitesi ve SBS2.0 çift süspansiyon denge yapısı kullanıyor. Çift mikrofonlu yapay zeka çağrı gürültü azaltma algoritması ile çağrı etkisini zekice geliştiriyor ve ses konferansları ve görüşmeler sırasında ses tonunu stabil ve net bir şekilde iletiyor.

Batarya ömrü açısından Mijia akıllı ses gözlükleri, tüm gün kullanım için idealdir. Sürekli konuşma modunda 7 saat, müzik dinleme modunda 10 saat, günlük kullanımda 22 saat ve bir haftadan fazla bekleme süresi sunar.

Yeni Mijia Akıllı Ses Gözlükleri, 9 Haziran tarihinde 899 yuan ($127) fiyatıyla satışa sunulacak. Şu an için ilgili e-ticaret bilgileri bulunmamaktadır. Meraklı IT evi takipçileri ise konuyu takip etmeye devam edebilir.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler