Xiaomi MIJIA 27 W Akıllı Soket Hızlı Şarj Sürümü Tanıtıldı.

Xiaomi MIJIA 27W Akıllı Soket Hızlı Şarj Versiyonu Çin'de Başlatıldı

Xiaomi MIJIA 27W Akıllı hızlı şarj soketi, Çin Mi Mall’da piyasaya sürüldü.Xiaomi MIJIA 27W Smart soketinde üç USB-A bağlantı noktası vardır ve her bağlantı noktasının maksimum çıkış gücü 27W’dir. Quick Charge 3.0 hızlı şarj protokolünü de destekler. Bu bağlantı noktaları cep telefonlarını, tabletleri, akıllı saatleri ve diğer cihazları şarj etmek için kullanılabilir. Yerleşik dahili akıllı şarj çipi, farklı modellere göre çıkış gücünü eşleştirebilir, ancak 27W’dan fazla olamaz.

Xiaomi MIJIA 27W Akıllı Soket Hızlı Şarj Versiyonu Çin'de Başlatıldı

MIJIA takılabilir kartının 27W hızlı şarj versiyonu ayrıca üç standart sokete ve 10A aşırı yük korumasına sahiptir. Elektrik yükü standardı aşarsa, güç kaynağı otomatik olarak kesilir ve aşırı yük kısa devresi ve kazara yangından kaynaklanan tehlikeyi etkili bir şekilde önler. Sorun giderme işleminden sonra, tekrar açmak için güç düğmesine basmanız yeterlidir.

Xiaomi MIJIA 27W Akıllı Soket Hızlı Şarj Versiyonu Çin'de Başlatıldı

Xiaomi MIJIA 27W Akıllı Soket dahili bakır şerit, daha yüksek güvenlik ve yüksek kaliteli kalay fosfor bronz yapısal malzeme ile tek parça kırılmaz bağlantı teknolojisine sahiptir. Herhangi bir sokete soket takılmadığında cihaz kendi kendini kapatmaktadır.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler