Xiaomi MIIW Elite klavye ve MIIW Elite Mouse

İnternet üzerinden yapılan etkinlikle tanıtılan MIIIW Air 85, adından da anlaşılacağı gibi üzerinde 85 tuşla geliyor.

Kavisli kenarlara ve 7.8 mm kalınlığa sahip olan MIIIW Air 85 klavye, standart klavyelerin aksine yuvarlak tuşlarla geliyor. Klavyenin arka kısmı, daha kolay yazma ve parmak yorgunluğunu azaltmak için 8 derecelik bir yüksekliğe kaldırılabiliyor. Tuşlara  lazer teknolojisi kullanılarak işlenmiş karakterler, daha güzel ve cesur bir tasarım ortaya koyuyor.

avatar.png

MIIIW Air 85, kablosuz çift modlu Bluetooth bağlantıyı destekliyor. Yani Bluetooth bağlantısının yanı sıra özel bir USB kablosuz alıcı ile de cihazlara bağlanabiliyor. Üzerindeki özel tuşlar sayesinde iki bağlantı modu arasında kolayca geçiş yapılabiliyor. Ayrıca Windows, Android, iOS ve MacOS desteği ile birlikte gelen klavye, işletim sistemi modunu değiştirmek için de bir tuşa sahip. MIIIW Air 85 çift modlu Bluetooth mini klavye, siyah ve pembe renk seçenekleriyle 22 dolardan satışa sunuldu.

Xiaomi MIIW Elite Mouse

avatar.png

Kablosuz bir alıcı ile herhangi bir bilgisayara bağlamanızı sağlayan 2,4GHz ile donatılmıştır.  Farenin ön tarafında basit bir çift tıklama ile değiştirilebilen farklı bağlantı modları vardır.

avatar.png

510mAh batarya ile bir şarj size 15 günlük düzenli kullanım ve 1 yıllık bekleme süresi sağlayabilir.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler