Xiaomi Mi8’in Lansman Afişinde ki Gizli Mesajlar

Xiaomi malumunuz olduğu üzere 31 Mayıs’ta yeni amiral gemisi ve birkaç kalem ürününü daha tanıtacak.

Xiaomi geçtiğimiz günlerde bu gelişmeyi duyuran bir paylaşımda bulunmuştu. Ve bu görseli inceleyen meraklı Xiaomi severler ilgili görselde bazı gariplikler keşfetti.

Resimde bazı sembollerin resmin genel siluetine aykırı durduğu fark ediliyor. Belirtilenlere göre o işaretler bize şu olguları anlatmak için konmuş. Kablosuz şarj, Xiaomi Mi Band 3, Surge S2 çıkarımılarına sebep olacak ve ya olabilecek nesneler konmaya çalışılmış. Bu iddiaları doğru sayar isek 31 Mayıs’ta bizi oldukça dolu bir gündem bekleyecek.

Bir başka kafa karıştıran detay ise Xiaomi’nin bugün paylaştığı lansmana altı gün kaldı içeriği oldu. Rüzgar örneği ile yüz taramayı ima eden Xiaomi, görseldeki tavşanın arkasına ise resmin genel siluetine aykırı bir cisim koydu. Bu cisim akıllara “Mi8 çentiksiz olacak” ya da “yeni bir ürün mü geliyor? ” sorularını akıllara getirdi.

Lansmana bugün itibariyle tam altı gün kalmış olmasına rağmen henüz net detayların hala oluşmaması 31 Mayıs’ta düzenlenecek olan lansmanı daha çok arzu nesnesi ve beklenti objesi haline getirdi.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler