Xiaomi Mi8 SE ile İlgili Eşine Pek Rastlanmamış Garip Sızıntı

5/5

Xiaomi’nin 31 Mayıs günü Shenzen’de düzenleyeceği etkinlikte Mi8’in kesin olarak geleceğinden eminiz. Ama bazı iddia ve paylaşımlara göre ilgili lansmanda birden fazla telefon tanıtılabilir. Ve o telefonlardan biri olduğu iddia edilen Xiaomi Mi8 SE hakkında ise ilginç bir sızdırma vakası gerçekleşti.

Söz konusu sızıntı Mi8 SE ‘nin fabrika ekran koruma jelatinin ortaya çıkmasındam kaynaklanıyor. Jelatinin üstünde ise Mi8 SE hakkında bazı detaylar mevcut görünüyor.

Xiaomi Mi8 SE, işlemci olarak içerisinde Qualcomm Snapdragon 710 çözümünü barındıracak. Kamera tarafında ise Mi8 SE, 1.4µm AI yetenekleri ile donatılı çift arka kameraya ve 20MP AI ile kavrulmuş ön kameraya sahip olacak.

Xiaomi Mi8 SE Muhtemel Özellikler

• Qualcomm Snapdragon 710 işlemci
• 1.4um AI çift arka kamera
• 20MP AI ön kamera

3 comments

 1. damn2u dedi ki:

  Evvet benim beklediğim düşük güç tüketimli 7xx serisi işlemciler beklediğimden hızlı piyasaya girecek görünüyor. 🙂 Bir de bunun gücü şöyle SD636 tarzı yada ona yakın oldu mu değme keyfime. Tabi yanında en az 4000mAh batarya olursa alınabilirlik sıralamasında epey yükselir benim için. Neyse iki gün kaldı bekleyelim bakalım tanıtım da neler olacak.

 2. Mkalkan21 dedi ki:

  Üst seviye telefonlarda pek yüksek batarya kullandığını görmedik.(4000 ve üstü)
  Yüksek bataryaları daha çok orta segment telefonlarda kullanıyorlar 🙂

  Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 3. damn2u dedi ki:

  Snapdragon 710 orta seviye olarak tanıtıldığına göre hem bu kategoriye girmiyor hem de geçmişte üst seviye + yüksek batarya kombinasyonu olmuştu. Bakalım Xiaomi bize bu sefer nasıl bir sürpriz yapacak. Mkalkan21

  https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_2-8014.php

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler