Xiaomi Mi8 Posteri ile Karşımıza Çıktı

Xiaomi’nin Mi8 adına sahip olacak üst segment telefonu hakkında 31 Mayıs’taki sunuma beş gün kala yeni bir sızıntı daha peydah oldu.

Xiaomi Mi8, bu sefer karşımıza posteri ile geldi. Posterde bizi Xiaomi Mi8’in kendisi karşılıyor. Resimde ki cihazın mavi renginin ve ince çerçevelerinin bir albeni yarattığını söylememiz gerek. Ama ne yazık ki tasarım kusuru olarak yorumladığımız çentik yerli yerinde durmakta…

Afişten yansıyan diğer bilgelerimize baktığımızda ise dünyanın ilk çift gps ‘li telefonu olacağı belirtilmiş. Bu özellik tam olarak ne bilemiyoruz. Eğer böyle bir özelliğe sahip ise lansmanda öğrenmemiz işten bile değil.

Ayrıca Mi8’in Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisine sahip olduğu belirtilmiş. Kamera tarafında ise bizi AI özellikleri kazandırılmış dikey konumda köşeye yerleştirilen çift kamera bizleri karşılıyor olacak.

Bu posterden sizlere aktaracağımız son detay ise 3D kızılötesi yüz tarama. Bu özelliğin Apple’ın iPhone X telefonunda yer alan yapıya benzer bir sistem olması bekleniyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler