Xiaomi Mi5X, Ön siparişe ilgi çok büyük

Xiaomi tarafından dün gelen bilgiler ile tanıtım tarihi kesinleşen Xiaomi Mi5X için ön sipariş başladı ve bu çok yoğun bir talep ile her zaman olduğu gibi Xiaomi kullanıcıları yeni Xiaomi Mi5X’e büyük ilgi gösterdi.

Dün gelen bilgilerde Xiaomi’nin 26 Temmuzda yapacağı bir etkinlik ile Xiaomi Mi5X modelini tanıtacağı kesinleşti. Ayrıca bu etkinlikte MIUI V9 versiyonu da tanıtılacak ve ilk güncelleme Xiaomi Mi5X ile kullanıcılarla buluşacak.

Xiaomi tarafından ön siparişe açılan ürün için çok kısa bir sürede 240.000 bin civarı bir ön siparişin ilk bir kaç saatlik dilimde alındığı bilgisi resmi olmayan kaynaklar tarafından sızdırıldı.

Xiaomi Mi5X modelinin orta seviye bir işlemci ve üst düzey kamera özellikleri gelmesi beklenirken şuan için net bir bilgi bu konuda sızdırılmış değil. Xiaomi Mi5X modelinin ise yaklaşık fiyatının 255$ civarı olması bekleniyor.

Kaynak

Önceki Yazı

MIUI v8 için En iyi IOS Teması “iOS Alakadarnya 11”

Sonraki Yazı

Xiaomi Mi5X Official görselleri yayınlandı

1 comment

  1. m35 dedi ki:

    mi 5s fiyatina satilicak sanirim bu fiyata tr de yine tutar ama mi5s benim tercihim olur yinede. cok cok buyuk artilarla gelmiyor donanim uat seviye degil sadece kamera ust seviye mi5s in kamerada pek alt seviye sayilmaz ama donanim halen ust seviye kral yine mi5s:)

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.