Xiaomi Mi WiFi Router 3G İncelemesi

5/5

Arkadaşlar bugün sizlere Gearbest.com üzeriden satın almış olduğum Xiaomi Mi WiFi Router 3G ürününü elimden geldiğince tanıtmaya ve sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Xiaomi Mi WiFi Router 3G, Xiaomi Mi WiFi Router’ın güncellenmiş halidir. 2.4GHz bandında 300 MHz ve 5 GHz net bant genişliği üzerinden 867Mbps kablosuz bağlantı hızı mevcut. Daha iyi bir performans ve daha geniş bir kapsama alanı için güçlendirilmiş 4 antene sahip ve bu da büyük evler için idealdir!

MT7621A MIPS çift çekirdekli 880MHz hızında çalışan işlemci, 128MB SLC NAND Flash ve 256MB DDR3-1200 (eski router 3 için bu değer 128MB DDR2) özelliklerine sahip,

Ana Özellikler:

● Kararlı ve güvenilir: MT7621A işlemci, 128MB SLC Nand Flash ROM, 256MB DDR3-1200 RAM.
● En yeni 802.11ac WiFi standardı: ev bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız için 3 kat daha hızlı erişim ve daha güvenilir akış.
● Eşzamanlı çalışabilen çift bantlı şebeke; 2.4GHz (300Mbps) ve 5GHz (867Mbps).
● Daha uzak mesafelerde daha hızlı kablosuz performans için dört harici anten.
● Xiaomi Mi WiFi APP uygulaması aracılığı ile router ayarlarınızı hızlı ve güvenli şekilde yönetme

Uygulama Linkleri

Google Play

Apple Store

Satın Almak İsteyenler için

https://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_642436.html?lkid=11528860

7 comments

 1. Ahmet dedi ki:

  Merhaba, router 3g modelini alamaya karar verdim ama dil ingilizce değilmiş. Firmware update ile kullanılabilir hale geliyormuş, bununla ilgili bir video paylaşır mısınız veya adım adım anlatan resimli yazı.

  1. Hasan ÖZKAN dedi ki:

   Dil bana ingilizce olarak gelmişti.

 2. jeansteam dedi ki:

  Merhaba
  xiaomi WiFi 3G Router Kurulumu ve cihazın yönetilmesi için mi firmasının android marketteki ingilizce dilindeki mevcut uygulamasını 2484 satır kodu tek, tek kendi dilimize çevirerek yeniden derledim. Türkçe olarak kullanımınıza sunuyorum. Güle, güle kullanın..

  http://blog.gsmaractakip.com/2018/02/01/xiaomi-wifi-3g-router-turkce-apk/

 3. kmlrzy dedi ki:

  Merhaba. Bütün arayüz çince. Update edince dil desteği gelir dedim gelmedi. Sanırım problem bize satılan ürünün Çin piyasası için üretilmiş olmasından. Avrupa versiyonu var bildiğim kadarıyla, onun yazılımını çin versiyonuna yükleme imkanı yok mudur? Herşeyi anladım da, İOS apk neden çince bilmiyorum. Herkes ingilizce olduğunu ifade ediyor ama benimki çince.

 4. Tekin dedi ki:

  Arkadaşlar cihazı uzun süredir kullanıyorum yorumlarda cihazın arayüzünün çince olması baya sorun edilmiş ancak ayarları zaten bir sefer yapacaksınız, bir daha arayüzle çok fazla işiniz olmayacak.
  Yöntem gayet basit. Cihazın arayüzü hangi dilde olursa olsun ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan Google chrome ile otomatik çeviri yaparak ayarları istediğiniz gibi yaparsınız. Android telefonunuzda kullanacağınız APK yı zaten Türkçe diline çevirerek bloğumda paylaşıma açmıştım. İsteyen
  http://blog.gsmaractakip.com/2018/02/01/xiaomi-wifi-3g-router-turkce-apk/
  link üzerinden ulaşabilir

  1. Samet dedi ki:

   Merhaba. Apk dosyasını açmaya çalıştığım sayfa açılmıyor bi yardımcı olurmusun kardeşim.

 5. Mahir dedi ki:

  Mi Wifi 3G cihazı tamamen Çince, PC yazılımı da Çince, sadece android uygulaması İngilizce. Bu yazıdaki cihaz, Mi Wifi 3G değil, bir önceki Mi Wifi 3.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler