Xiaomi Mi TV 4A 32 İnç Modeli Tanıtıldı

[IMG]
Xiaomi, şirketin Mi TV 4A serisinin bir parçası olan en ucuz televizyon setini piyasaya sürdü ve 32 inç ekran boyutuna sahip bugüne kadar en küçük televizyonu oldu. 32-inç Mi TV 4A, Xiaomi’den en ucuz akıllı TV olan 1,099 CNY fiyatla satışa çıkarılıp ve çin’de satışa sunuldu.Tıpkı çoğu Xiaomi ürününde olduğu gibi, yeni televizyon setinin diğer pazarlara açılması şaun henüz belli değil.
 
 Yeni Xiaomi Mi TV 4A (32 inç) plastik bir gövde ile birlikte geliyor ve sadece 3.9kg ağırlığında. Daha önce de belirtildiği gibi, ekran çözünürlüğü 768×1366 piksel olan 32 inçlik bir ekranla birlikte geliyor. Xiaomi Mi TV 4A (32 inç), 60Hz’lik yenileme hızına sahip olup  Özellikle, yeni model Xiaomi’nin AI tabanlı PatchWall sistemiyle birlikte geliyor ve bu nedenle kullanıcılara görüntüleme alışkanlıklarına dayalı olarak içerik sunabiliyor. Aynı zamanda AI tabanlı konuşma ve tanıma özelliğinede sahip.
 
 Mi TV 4A (32 inç), 1.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir Cortex-A53 işlemci ile güçlendiriliyor. Grafik açısından yeni model, 1GB RAM ile birleştirilmiş Mali-450 MP3 GPU’ya sahip. Ayrıca 4GB dahili depolama birimi ile birlikte geliyor. Bağlantı açısından, Mi TV 4A (32-inç), Wi-Fi, USB portu, Ethernet portu, 2Adet HDMI portu ve 1 Tane AV portu  bağlantı seçenekleri ile birlikte geliyor.
 
 Yeni Mi TV 4A (32-inç) satışa 23 Temmuz’da gece yarısından başlayacak olan Çin’de satışa sunulacak ve şirket ayrıca ilk satış teklifinin bir parçası olarak nakliye ücretinden 100 CNY indirim sağlayacak. Hatırlanması için, şirket önce MiTV 4A serisini Çin için Mart ayında sergiledi ve 43 inç, 49 inç, 55 inç ve 65 inç ekran boyutlarına sahip modeller içeriyor.
 
 Mayıs ayında şirket Mi TV 4 serisinden 49 inç, 55 inç ve 65 inçlik modellerin satışa sunulduğunu açıkladı ve ürünlerin 1 Temmuz’dan itibaren  ülkeye satışa çıkacağını belirtti.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler