Xiaomi Mi Scooter 1S elektrikli scooter Avrupa’da Satışa Çıkıyor.

Nisan sonunda Xiaomi yeni Mi Scooter 1S elektrikli scooterını satmaya başladı. Yakın zamanda Mi Scooter 1S Avrupa’daki mağazalarda görünecek.

Xiaomi Mi Scooter 1S elektrikli scooter

 

Şirket Yetkilisi Roland Quandt tarafından sosyal ağ Twitter sayfasından duyuruldu. Çinli şirketin ayrıca Xiaomi Mi Scooter Pro 2 adlı daha pahalı bir elektrikli scooter modelini piyasaya sürmeye hazırlandığını söyledi. Çin’de Mi Scooter 282 USD fiyatla sunuluyor. Avrupa fiyatı henüz açıklanmadı.

 

Xiaomi Mi Scooter 1S elektrikli scooter, çok popüler olan önceki model olan Xiaomi MiJia elektrikli scooter’ın çıkışından dört yıl sonra yayınlanan güncellenmiş bir versiyon. Ana değişiklik, yeni interaktif direksiyon arayüzü idi. Durum, hız, gerçek zamanlı bilgiler ve diğer faydalı verileri küçük bir ekranda görüntüleme özelliği ile piyasaya sürüldü.
Xiaomi Mi Scooter 1S elektrikli scooter
Xiaomi Mi Scooter 1S elektrikli scooter
Xiaomi Mi Scooter 1S elektrikli scooter
Xiaomi 1S scooter 12,5 kg ağırlığında. 100 kg’a kadar yüklere dayanabilirMaksimum hız 25 km / s’dir ve pil kapasitesi 30 km için yeterlidir. Enerji tasarrufu, normal ve spor olmak üzere üç çalışma modu sunulmaktadır.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler