Xiaomi Mi Pad 4 Plus Tanıtıldı!

Geçtiğimiz haziran ayında Mi Pad 4 modelini tanıtan Xiaomi bugün daha büyük ekranlı Mi Pad 4 Plus modelini tanıttı. Tabletin detayları ve fiyatı haberimizde.

6:10 görüntü oranına sahip 1920×1200 çözünürlüğünde  10.1 inç WUXGA ekrana sahip cihaz Android 8.0 üzerinde çalışan Miui arayüzü ile kullanıcı karşısına çıkarken işlemci tarafında ise Android üreticilerinin en sevdiği işlemcilerden birisi olan Snapdragon 660 modelini görüyoruz. Modelde 4GB RAM Seçeneği standart olarak gelirken 64GB ve 128GB Depolama alanı seçenekleri mevcut ayrıca bu alanı SD Kart ile arttırmak da mümkün.

8620 mAh değerinde devasa bir bataryaya sahip tabletin kutu içerisinden 10W çıkış destekli 5V/2A bir şarj aleti çıkacak ki keşke Qualcomm’un Quick Charge 4 adındaki hızlı şarj desteğine sahip olsaydı demeden edemiyorum. Tablet Selefi Mi Pad 4 modelinde olduğu gibi 13MP Arka 5MP ön kameraya sahip olacak. Ayrıca tablette ön kamera yardımıyla yüz tanıma ile kilit açma özelliğinin de bulunduğunu es geçmeyelim. Ve ön Kısımda bir adet parmak izi okuyucu görevi gören home tuşu mevcut. Yani kısaca güvenlik seçenekleri olarak da oldukça dolu dolu bir cihazla karşı karşıyayız.

Tabletin tek varyantı olacak ve bu varyantta hem LTE hem Wifi bulunacak sadece Wifi kullanmak isteyen kullanıcıların ise Mi Pad 4 modeline yönelmesi gerekecek. Tabletin fiyatlandırmasına gelecek olursak  Xiaomi Mi Pad 4 Plus 64 GB: 275 dolar Xiaomi Mi Pad 4 Plus 128 GB: 304 dolar şeklinde fiyatlandırıldığını görüyoruz. Tablet 16 Ağustos itibariyle satışa sunulacak.

Sizler Mi Pad 4 Plus hakkında ne düşünüyorsunuz ?

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler