Xiaomi Mi Note 3

Ve Xiaomi Mi Note 3 Türkiye’de satışta

5/5

Xaomi’nin geçen ay resmen tanıttığı ve büyük ekranlı Xiaomi Mi6 gibi duran Mi Note 3 Türkiye’de satışa çıktı. İşte tüm detaylar.

Xiaomi’nin amiral gemi modeli Xiaomi Mi6 tanıtıldıktan sonra oldukça beğenilmişti. Çift arka kamera ve Snapdragon 835 yongaseti ile gelen cihaz, fiyatıyla rakiplerini zor durumda bıraktı.

Xiaomi Mi6’nın en büyük eksiği 5.15 inç ekranı oldu, daha büyük ekran bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratan Mi6’nın küçük ekranlı olması bir çok kullanıcıyı cihazı almaktan vazgeçirten nedenlerin başında.

Mi6 Plus modeli de tanıtılmadıktan sonra daha büyük ekranlı Mi Note 3‘ün resmi olarak tanıtıldığında en dikkat çeken detaylar biri ise, büyük ekranlı Xiaomi Mi6 gibi durmasıydı.

Bir çok ülkede satışa sunulduktan sonra nihayet ülkemizde satışa sunulan cihazın fiyatı da beklendiği gibi düşük değil.

Mi Note 3 fiyatı

Xiaomi Mi Note 3 Türkiye fiyatı

Resmi olarak ülkemizde satışa sunulmayan Xiaomi markalı akıllı telefonları ithalat yoluyla ülkemize geldiğini biliyoruz. Ülkemizin en büyük çevrimiçi mağazalarından biri olan Hepsiburada.com’da 2.099 TL fiyat etiketiyle satışa sunula 64 GB’lık Mi Note 3’ün fiyatının beklenilden biraz daha pahalı olduğunu görüyoruz.

Bu fiyatla Snapdragon 660 yongasetinden güç alan Mi Note 3’ün yerine 128 GB’lık Snapdragon 835 işlemcisinden güç alan Mi6 modelini rahatlıkla alabileceğinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye edebiliriz.

2 comments

  1. Yusuf1233 dedi ki:

    Snapdragon 845 değil 835 hocam sanırım yanlış yazdınız

  2. xtrem06 dedi ki:

    Snapdragon 660 da olabilir [emoji4]

    Mi Note 3'ten Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler