Xiaomi Mi Note 10 Lite Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü seri üretim ilk 108MP kameraya sahip akıllı telefon unvanına sahip Mi Note 10 ailesine kardeş geliyor.

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Mi Note 10 Lite modeli ile ilgili ekibimiz bazı bilgilere ulaştı. Mi Note 10 Lite kenarlardan kavis yapan 6.47 inç boyutunda FullHD ekrana sahip ve bu ekran Gorilla Glass 5 ile darbelere ve çizilmelere karşı güçlendirilmiş. Note 10 ve Note 10 Pro modellerinin en çok öne çıktığı nokta olan kamera kısmında ise küçük kardeş de oldukça iddialı olacak. Mi Note 10 Lite 4 kameraya sahip olacak ve ana kameramız 64MP çözünürlüğünde olacak. Makro Geniş açı ve Derinlik algılayıcı sensörler ise dörtlü dizilimi tamamlayacak.

Cihazın donanımı ise abileri ile aynı olacak. Cihaz Snapdragon 730G işlemcisinden gücünü alacak ve 6/8GB RAM seçenekleriyle alınabilecek. Xiaomi Mi Note 10 Lite 5260mah bataryaya sahip olacak ve 30W hızlı şarj desteği ile gelecek. Cihazın açığa çıkmayı bekleyen bir çok detayı mevcut bu detaylar lansmanda gün yüzüne çıktığında cihazla ilgili daha net konuşabileceğiz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler