Xiaomi Mi Note 10 Lite Geliyor | Tasarımı Ortaya Çıktı! (Özel Haber)

Son aylarda piyasayı telefon yağmuruna tutan Xiaomi dur durak bilmeden yoluna devam ediyor! Bu sefer ise Mi Note 10 Lite hakkında sızıntılar var.

 

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve piyasaya çıkan seri üretim ilk 108MP kameralı telefon olan Mi Note 10 birçok insan tarafından beğenilse de fiyatı sebebiyle özellikle ülkemizde beklenen sükseyi yapamamıştı. Tasarımı, kamerası ve ekranı ile dikkat çeken Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro modellerine küçük kardeş geliyor!

Mi Note 10 Lite serinin diğer modelleri gibi 6.47 inç boyutunda kenarlardan kavis yapan Full HD AMOLED ekrana sahip ve cihazın önü arkası Gorilla Glass 5 ile güçlendirilmiş. Mi Note 10 Lite ailenin diğer üyeleri gibi Snapdragon 730G işlemcisini kullanıyor. Performans ve verimlilik söz konusu olduğunda oldukça başarılı olan işlemci günlük kullanımda bir çok kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor.

Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10 Lite kamera kısmında da oldukça iddialı olacak. Ana modelde kullanılan 108MP çözünürlüğündeki sensör Lite modelinde 64MP çözünürlüğüne düşmüş. Muhtemelen Redmi modellerinde karşımıza çıkan 64MP Samsung sensör cihazın arkasındaki yerini alacak. Dörtlü kamera diziliminin kalan üyeleri ise Ultra Geniş Makro ve Derinlik algılayıcı kameralar olacak.

Mi Note 10 Lite modelinde 5260mAh kapasiteli bir pil bulunacak ve 30W hızlı şarj desteği ile pili hızlı bir şekilde şarj edebilmek münkün olacak. Efsane kamera, Efsane Ekran sloganıyla piyasada boy gösterecek cihazın lansman tarihi henüz belli değil. Donanımı itibariyle ailenin diğer üyelerine oldukça benzeyen cihaz uygun fiyatla tüketiciyle buluşursa başarılı olabilir.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler