Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro Piyasaya Çıktı

Xiaomi telefonları kadar kulaklık modelleriyle adından sıklıkla bahsettiriyor. Yeni tanıtılan Mi Neckband Pro, OnePlus Bullets Wireless modeline rakip olabilecek ince bir tasarım ve geliştirilmiş özellikleri ile geliyor.

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro, özellikle spor yapan kullanıcıların tercihleri arasında olan boyun askılığına sahip kablosuz bir kulaklık modeli, xiaomi daha önce Xiaomi Mi Neckband adı altında ayrca aynı isim altında Lite modeli olarak bu tarz kulaklıklar tanıtmıştı şimdi ise Pro sürümü ile karşımıza çıkıyor.

Yeni kulaklığın özellikleri arasında ANC yani aktif gürültü engelleme de bulunuyor. Bu sayede kullanıcıların dışarıdan izole olması sağlanmış oluyor. Spor yapan kişilerin tercih ettiği bu tasarıma elbette IPX5 sertifikası da eklenmiş. Bu sayede tere ve toza karşı dayanıklı olan kulaklık, tek şarj ile 20 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Bluetooth 5.0 bağlantıya ve 10 mm’lik bas sürücülerine sahip olan kulaklık, sadece spor severleri değil oyuncuları da düşünmüş iyi bir oyun deneyimi için ise düşük gecikme özelliğine bu ürüne eklenmiş. Ayrıca microUSB üzerinden şarj edilen cihaz 150 mAh batarya kapasitesine sahip, kulaklık tam doluma 1.5 saatte ulaşabiliyor.

Hindistan üzerinde şuan piyasaya sürülen Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro yakın zamanda ülkemizde de satışa çıkacaktır diye düşünüyoruz. Piyasaya çıkış fiyatı ise 25 dolar civarında..

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler