Xiaomi Mi Mix 4 Bomba Gibi Geliyor! [Kandırıldık :(]

Xiaomi’nin en özel telefonlarını topladığı seri olan Mix serisi yakın zamanda başka bir boyuta ulaşacak. Sızdırılan bilgilere bakıldığında Mi Mix 4 bomba gibi özelliklerle karşımıza çıkacak.

120 Hz ekran ve 100W Hızlı Şarj

Sızdırılan bilgilere baktığımızda Xiaomi, Mi Mix 4 modelinde büyük oynayacak ve daha önce demosunu yapıp seri üretime hazır hale getirmeye çalıştığı 100W Hızlı Şarj özelliğini cihazda kullanacak. Günümüzde cihazların pil kapasiteleri kadar ne kadar hızlı şarj olduğunu da büyük önem kazanmış durumdayken ve Çin’li üreticiler 55W hızlı şarj desteğine sahip cihazlar piyasaya sürmüşken Xiaomi yalnızca 27W hızlı şarj desteğine sahipti. Bu alandaki eksikliğini fark eden firma Mi Mix 4 modeliyle birlikte 100W hızlı şarj özelliğini kullanarak rakipleri arasından sıyrılmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan OnePlus 7 Pro modeli 90 Hz AMOLED Ekrana sahip olan ilk cihaz olarak piyasaya çıktı ve oldukça fazla dikkat çekti. Çin’li rakibinden rekabette geride kalmak istemeyen Xiaomi’nin Mi Mix 4 modelinde 2K çözünürlüğünde 120 Hz tazeleme hızına sahip bir ekran kullanması bekleniyor.

Aynı zamanda cihazın diğer özelliklerine baktığımızda ise IP68 sertifikası dikkatimizi çekiyor. Mi Mix 4 şirketin ilk suya ve toza karşı dayanıklı cihazı olacak. (Editör görüşü: Mi Mix 3 tarzı bir cihaz suya ve toza karşı kesinlikle dayanıklı olamayacaktır. Xiaomi Mix 4 de karşımıza daha kompakt bir tasarımla karşımıza çıkabilir.)

 

Sizler Mi Mix 4 modelinden neler bekliyorsunuz?

Not: Maalesef kandırıldık sayın Miui Türkiye takipçileri. Haber Fake çıktı 🙁 Peki o zaman şöyle bir soruyla sizleri baş başa bırakmak istiyorum.  Mi Mix 4 modelinden neler bekliyorsunuz? Mi Mix 4 sizce hangi özelliklere sahip olmalı? 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler