Xiaomi Mi Mix 3 Görselleri Sızdırıldı!

 

Xiaomi’nin uzun zamandır heyecanla beklediğimiz yeni “çentiksiz” ince çerçeveli  Amiral Gemisi modeli Mi Mix 3 e ait görseller sızdırıldı. Daha önce haberini yaptığımız doğrultuda tamamen çerçevesi olacak.

Görsellere baktığımızda ekran kasa oranının agresif seviyelere ulaştığını alt ve yan çerçevelerin yok denebilecek kadar inceltildiğini Mi Mix serilerinde şuana kadar alt kısımda bulunan ön kameranın bile olmadığını görüyoruz. Büyük ihtimalle Vivo NEX modelinde olduğu gibi kızaklı bir motor yardımıyla üst taraftan açılan bir kamera tasarımı görebiliriz.

Ekran Kasa oranı savaşında liderliği Oppo Find X modeline devreden firma, Mi Mix 3 ile tahtını tekrar geri alacak gibi duruyor.  Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alması beklenen telefonun hem tasarım hem donanım olarak her zaman olduğu gibi zirveye oynayacağına şüphe yok. Cihazla ilgili daha fazla gelişme oldukça sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz. Son olarak cihazın 15 Eylül Tarihinde tanıtılacağını belirtelim. Bakalım Mi Mix 3 nasıl bir Tasarım ve Donanım ile karşımıza çıkacak

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler