Xiaomi Mi MIX 2S Tanıtım Afişleri Yayınlandı!

5/5

27 Mart‘ta Şangay‘da tanıtılacak olan Mi MIX 2S‘in tanıtım afişleri resmi olarak yayınlandı.

Yayınlanan afişlerde Mi MIX 2S‘i ünlü şarkıcı Wu Yifan (Kris Wu) sergiliyor. Daha önce Mi Note 3 tanıtımında da Kris Wu ile çalışan XiaomiMi Note 3‘ün Kris Wu imzalı özel bir modelini de satışa sunmuştu.

Cihazın sadece ön yüzünün görüldüğü afişlerde MIX 2S‘in önceki modele olan MIX 2‘ye oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Ön kamera konumlandırılması da değişmeyen cihazın arka yüzü ise afişlerde görünmüyor. Çentikli bir ekrana sahip olacağı iddialarını boşa çıkaran bu afişlerden yola çıkarak cihazın MIX 2 tasarım çizgisini koruduğunu söyleyebiliriz.

Öte yandan “bir teknoloji, bir sanat” sloganının kullanıldığı afişlerde Xiaomi‘nin teknoloji ve tasarımı harmanladığını vurgulaması da dikkat çekici.

3 comments

 1. Slymngvn dedi ki:

  Peki fotograflari nerede yada nereden gorebilme imkanimiz var

 2. bayon dedi ki:

  cemturgor demiş ki:

  27 Mart‘ta Şangay‘da tanıtılacak olan Mi MIX 2S‘in tanıtım afişleri resmi olarak yayınlandı. Yayınlanan afişlerde Mi MIX 2S‘i ünlü şarkıcı Wu Yifan (Kris Wu) sergiliyor. Daha önce Mi Note 3 tanıtımında da Kris Wu ile çalışan Xiaomi, Mi Note 3‘ün Kris Wu imzalı özel bir modelini de satışa sunmuştu. Cihazın sadece ön yüzünün görüldüğü afişlerde MIX 2S‘in önceki modele olan MIX 2‘ye oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Ön kamera konumlandırılması …
  Devamını okumak için tıklayın…Hepsini görmek için tıklayın…

  Cem bey son paylaşmış olduğunuz bir kaç blog da resimler gözükmüyor bilginiz olsun.

 3. Cem Turgut dedi ki:

  Sorun benimle ilgili değil. Teknik bir sıkıntı var.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler