Xiaomi Mi MIX 2S Fotoğrafları Sızdırıldı!

Merakla beklenen Xiaomi Mi MIX 2S’in tasarım detayları sızan fotoğraflarda net bir şekilde görülüyor.

Tanıtılmasına yaklaşık 2 hafta kalan Mi MIX 2S ile ilgili sızıntılar ve çeşitli haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak kablosuz şarj özelliği ile ilgili bir posteri paylaşılan MIX 2S‘in şimdi de fotoğrafları sızdırıldı.

Fotoğraflarda cihazın ön ve arka tasarımı oldukça net bir biçimde görülebiliyor. Ön tarafının tasarımsal anlamda bir önceki model olan MIX 2 ile oldukça benzer bir yapıda göründüğünü söyleyebiliriz.

Arka tarafta ise kameranın konumlandırılış biçimi itibari ile iPhone X benzeri bir tasarımın hakim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Önceki Yazı

Nubia Türkiye Ödüllü Çekilişi Başladı!

Sonraki Yazı

Xiaomi Mi 7, Dipper Kod Adı ile Geekbench’te Görüldü!

4 comments

 1. Bloodin dedi ki:

  Eee, bu tam bir hayal kırıklığı, hani ön ekran full ekran olup sadece sağ üstte kamera çentiği olacaktı? Madem ki gerçek telefon bu, daha önceden sızdırılan o telefon neydi?

 2. Cem Turgut dedi ki:

  Benim de hayallerim yıkıldı…

 3. FireSwords dedi ki:

  Yine kötü değil bence, hiç değilse iPhone X'deki korkunç çentiği koymamışlar. Tahminen Mi Mix 3'te yaparlar o tasarımı. Sonuçta s takısı donanım güncellemesi anlamına gelir genelde.

 4. cakaner dedi ki:

  Şık ama arka ekranında çok fazla parmak izi kalacak sanırım. Beklediğimin üç aşağı beş yukarı aynısı. Asıl bekelenen bu değil Mi 7. İnşallah Mi 7 beklediğimizden iyi çıkar.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.