Xiaomi Mi Mix 2S beklenenden daha erken geliyor

Xiaomi Mi 7’nin MWC’de tanıtılmayacağı  raporlarının gelmesi ile birlikte bakışlarımızı Mi Max 3 ve Xiaomi Mi Mix 2s’e çevirmekten başka seçenek kalmadı.

Neyse ki, Xiaomi’nin Mi Mix 2s hakkındaki planlarıyla ilgili bazı bilgiler gelmeye başladı . Bizim ulaşabildiğiniz en son bilgiler, Xiaomi Mi Mix 2S’in Şubat ayında Barselona’da gerçekleşmesi planlanan MWC’den hemen önce tanıtılması yönünde. Ancak, tanıtım için kesin bir tarih henüz bizlere ulaşmadı.

Bilgi, Xiaomi’nin Mix 2S üzerinde çalışmakta olduğunu ve MWC 2018’den önce gelebileceğini iddia eden bir Weibo uzmanı tarafından sızdırıldı. Ancak, tipster akıllı telefonun daha ayrıntılı bilgilerini ve kesin tanıtım tarihini açıklamadı; bunun yerine okuyuculara sordu. hangi Xiaomi akıllı telefonunun Snapdragon 845 yonga setini ilk kullanan model olacağını tahmin edebilir misiniz?. Galaxy S9’un 25 Şubat’ta duyurulacağı söylentileri bu yonga setiyle birlikte gelecek olan ilk telefon olacağını zaten biliyoruz ve Mi 7’nin MWC’den sonra piyasaya sürüleceği teyidi ile Mi Mix’in 2s, en yeni yonga setiyle gelen ilk Xiaomi telefonu olması büyük ihtimal olarak görünüyor.

Mi Mix 2S’in gerçek varlığının resmi olarak doğrulanmış olmamasına rağmen, bazı söylentiler, cihazın Mi Mix 2’nin yenilenmiş bir versiyonu olacağını öne sürüyor. Neredeyse çerçevesiz olan iPhone X’e çok benzeyeceği söyleniyor. Tam ekran tasarım, ön kameranın bulunduğu bir üst çentik, tek bir kamera merceği ve dairesel parmak izi tarayıcı arka tarafa konumlandırılmış şekilde yer alacak.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler