Xiaomi Mi Mix 2 Ceramic Black Edition, 8GB RAM ile Sonunda Satışa Başladı

5/5

Xiaomi geçen ay Mi Mix 2 akıllı telefonunun beyaz seramik sürümünü çıkardıktan sonra, özel Starck Edition ile birlikte Seramik Siyah versiyonunu duyurmuştu . Şimdi ise telefonun Seramik Siyah versiyonu nihayet satışa çıkıyor.

Xiaomi, seramik siyah versiyonun yarın yani 5 Aralıkta satışa çıkacağını ve şirketin resmi web sitesinde aynı gün ön siparişleri almaya başlayacağını duyurdu. Mi Mix 2 Seramik Siyah modelinin fiyatı 4,699 Yuan (yaklaşık 710 $) seviyelerinde olacak.

Xiaomi, Mix 2 modeli tanıtımında 2 farklı varyasyondan bahsetmişti. Seramik ve alüminyum bir çerçeveye sahip olan ve tamamen seramik yapıya sahip olacak olan model. Alüminyum çerçeveli model 6 GB ram ve 256 GB kadar çıkan depolama alanına sahipken, full seramik versiyon sadece 8GB ram ve 128GB depolama alanına sahip olarak geliyor.

Xiaomi Mi Mix 2 modelinin seramik versiyonun ülkemizde tahmini satış fiyatının 3300₺ civarını bulacağı düşünülüyor.

1 comment

  1. buraoca2 dedi ki:

    İşte bu full seramigi cok merak ediyordum hocam. Mi6da arka taraf bu denli parlak iken, bu cihazda on taraftaki parlakligi nasil egale etmislerdir acaba? Ekran kisminda bayagi yansima yapmasi lazim bana göre ama, bu sorunu nasil astiklarinu merak ediyorum.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler