Xiaomi Mi Max 4 ve Max 4 Pro Modelinin Özellikleri Sızdırıldı!

Xiaomi’nin devasa pili ve ekranıyla belirli bir kitlenin kutkunu olduğu Max serisinin yeni cihazı Mi Max 4 ve Mi Max 4 modelinin teknik özellikleri ve fiyatı sızdırıldı.

Sızıntılara baktığımızda Xiaomi Mi Max 4 modelinde 7.2 inç boyutunda Gorilla Glass 5 ile korunacak bir ekran bulunacak. İşlemci tarafında ise bir türlü eskimek bilmeyen orta seviyenin en tanıdık yüzü olan Snapdragon 660 işlemcisini göreceğiz. Cihazda çift arka kamera bulunacak ve bunlardan bir tanesi Redmi Note 7 modelinde gördüğümüz Samsung Üretimi 48MP çözünürlüğündeki ISOCELL kamera olacak. Android 9 üzerinde çalışan Miui 11 ile kutudan çıkacak cihazın bataryası ise tam 5800 mAh olacak. 5800 mAh kapasiteli dev bataryayı ise 18W hızlı şarj destekli adaptör ile hızlı bir şekilde doldurabileceğiz. Cihazın 3 farklı ram ve depolama seçeneği olacak. Fiyatlandırma kısmına baktığımızda ise 4/64GB olan model 238 dolar, 6/64GB olan model 268 dolar ve 6/128GB olan model ise 298 dolar fiyata sahip olacak.

Mi Max 4 Pro Modeline baktığımızda ise işlemci tarafında Snapdragon 675 işlemcisini görmekteyiz. Orta üst seviyenin yeni yüzlerden sayabileceğimiz bu işlemci oldukça performanslı çalışan bir işlemci. Kamera kısmında ise bu cihaz oldukça iddialı olacak Çift kamera dizilimiyle karşımıza çıkacak telefonun ikinci kamerası 20 MP Çözünürlüğünde olacakken ana kameranın ise 48 megapixel çözünürlüğe sahip Sony IMX586 olması bekleniyor.

Sızıntılara baktığımızda Mi Max 4 pro modelinde ekran üzerinden parmak izi okuyucusunun da bulunması bekleniy0r.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler