Xiaomi Mi Max 3 Arka Kamera ve Teknik Özellikleri Sızdı; SD 660, Çift Kamera ve Daha Fazlası

Xiaomi, ptablet modeli olan büyük ekranlı modeli Max serisinin geçtiğimiz yıl Max 2 modeli ile iyi bir çıkış yakalamış ve kullanıcılarının dikkatini çekmeye başarmıştı. Bu başarısının devam ettirmeyi planlayan Xiaomi, Max 3 modeli ile de göz dolduracak gibi görünüyor.

Sızdırılan görselde cihazın arka paneli çok net görünüyor. Max 2 modeline benzediğini de açıkça görebiliyoruz. En büyük fark sol üst köşede bulunan çift kamera olarak ilk dikkatimizi çekenler arasında. Parmak izi okuyucusu cihazın arka paneline yerleştirilmiş.

Tasarım dışında, sızıntı Xiaomi Mi Max 3’ün beklenen özelliklerine ışık tutuyor. Listenin başında bir Qualcomm Snapdragon 660 premium orta kademe yonga seti bulunuyor. Daha önce bir sızıntı, Mi Max 3’ün bir Snapdragon 835 amiral gemisi çipi ile birlikte geleceğinden bahsetmişti, ancak bu sızıntı şuan mümkün görünmüyor. Mi Max 2’nin, Snapdragon 625 yonga seti olan orta kademe ile geldiğini biliyoruz. Sızıntı ayrıca, Mi Max 3’ün kutudan MIUI 9 sürümü ile çıkacağını da ortaya koyuyor. Buna ek olarak, cihaz 1.000 Yuan fiyat etiketi geleceği ile ilgili bir bilgi bulunuyor fakat biz bunu çok gerçekçi bulmuyoruz.Mi Max 3, 1,500 Yuan (233 $) / 1,600 Yuan (249 $) civarında bir fiyatla gelmesi muhtemel beklentilerimiz arasında. Dahası, Mi Max 3, 6.99 inçlik bir full HD+ (2160 x 1080) ekrana sahip olacak, 3GB / 4GB RAM ve 64GB / 128GB yerel depolama alanı seçenekleri bulunacak. Telefon, muhtemelen iki SIM kart yuvası ile donatılmış olacak; Qualcomm Quick Charge 3.0 hızlı şarj desteği ile çıkartılamayan 5,500mAh’lik bir batarya ile beslenecek.

x 3

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler