Xiaomi Mi Kablosuz Şarj Cihazı [Kutu Açılımı]

Çin’li Apple Olarak’da bilinen Xiaomi bir kaç gün önce düzenlediği lansmanda Xiaomi Mi Mix 2S duyurmuştu. Bunun yanında kablosuz şarj cihazını’da tanımıştı. Akıllı telefon pazarında önde gelen firmalarından Apple, Samsung gibi firmalar daha önce kablosuz şarj ünitesini duyurmuştu, bu firmalar arasına kablosuz şarj ünitesini bir kaç gün önce duyurarak Xiaomi firması’ da dahil olmuş oldu.
Daha henüz yeni bir telefon olan Xiaomi Mi Mix 2S kablosuz şarj olma teknolojisi ile donatıldı.
Xiaomi Mi7 ve Xiaomi Mi Max 3 modeller’dede kablosuz şarj özelliğinin gelmesi bekleniyor, Xiaomi Mi Mix 2S 8GB RAM 256GB hafıza özelliğine sahip telefonu aldığınızda kablosuz şarj cihazı’nın kutuya dahil edilmesi bekleniyor. Zarif beyaz bir görünüm ile gelen ürün Qi standartlarına uygun şekilde üretilip patlama riskini büyük bir seviyede en aza düşürür.
Desteklenen maksimum güç 7.5w’dır. Xiaomi kablosuz şarj cihazı 5v/2A çıkışa sahip, 9.2v güçe kadar destekleyen USB Tip-C ile birlikte gelir. QC 3.0 hızlı şarj desteği sağlayan ürün Xiaomi Mi Mix 2S telefonu yaklaşık 1 saatte %10’dan %65 kadar şarj etme imkanı sağlar, Mi kablosuz şarj cihazı 28$ fiyat etiketiyle geliyor.
 
Xiaomi Kablosuz Şarj Cihazı Kutu Açılışı

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler