Xiaomi Mi Bluetooth Kulaklıklığını Tanıttı

Geniş bir kulaklık yelpazesine sahip olan Xiaomi yeni Mi Bluetooth kulaklığını duyurdu. Pürüzsüz ve şık bir tasarımla üretilen Mi Bluetooth kulaklık sadece siyah renk seçeneği ile geliyor. Firma kullanıcıların kulağının konforunu düşünerek yumuşak ve cilt dostu sünger ve PU malzemesi kullanmış. Kafa bandı diye tabir edilen ettiğimiz üst kısmı ise silikon malzeme kullanarak üretilmiş, Mi Bluetooth kulaklık sadece 235 grm. ağırlığında olup, tüm hava koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

40 mm. çapında bir hapörlör bulunan Xiaomi Mi Bluetooth kulaklıkta, güçlü bir ses deneyimide sunarken, müzik çalmayı kontrol edebilmek, gelen aramaları ve sesli asistanı aktif etmek için kontrol düğmeleri’de bulunmaktadır. Ayrıca kulaklıkta sesi artırmak, azaltmak ve ve müzikleri değiştirmek içinde bir düğmede yer alıyor.

Bluetooth 4.1 özelliği ile donatılan Mi kulaklık, Apt-X kablosuz iletişim, çağrı sesini azaltma ve kulaklıkta bulunan 400 mAh pil 10 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. 299¥ (46$) fiyat etiketine sahip Xiaomi Mi Bluetooth kulaklık 1 Haziran’da satışa sunulacak.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler