Giyilebilir teknoloji konusunda ön yerlerden sıra’sını almayı başaran Xiaomi firması Mi Band 2 akıllı bilekliği’nin ardından Mi Band 3’ü üretmek için hazırlanıyor. Telegram kullanıcı Bay PostMan tarafından sızdıran haber, Piyasaya ne zaman süreleceği belli olmayan Mi Band 3 görünüm tarafında Mi Band 2 ile aynı olan Mi Band 3 kullanıcıların kalp atış hızını belirleyen sensörler ve dokunmatik ekran diğer özelliklerinden bazıları. İlk sayfaya geri dönmek için Home işlevi görecek fiziksel bir tuşun olduğu görülüyor resimde.
Ekran üzerinde parmağınızı yukarı / aşağı kaydırarak farklı uygulamalara geçiş imkanı sağlıyor. Ekran çözünürlüğü Mi Band 2’e göre daha’da geliştirilmiş, ve buda pil tüketimine etki edebilir. Ayrıca kişisel bir güvenlik Kilit’i ile gelebilir. Yeni bir özellik ile gelecek olan Mi Band 3 meteorolojik bilgileri gösterme  ve hava durumu özelliğine sahip, Bu yıl içesinde Mi Band 3 tanıtılması bekleniyor.
Önceki Yazı

Xiaomi Black Shark Adlı Oyun Telefonu Üretecek

Sonraki Yazı

Xiaomi Ekran Üzerinden Parmak İzi Okumayı Test Ediyor

2 comments

  1. spacemedia dedi ki:

    Mi band 2 de ulaştığı kitleyi düşünürsek bu bileklik de çok ses getireceğe benziyor.

  2. Lopus dedi ki:

    spacemedia demiş ki:

    Mi band 2 de ulaştığı kitleyi düşünürsek bu bileklik de çok ses getireceğe benziyor.Hepsini görmek için tıklayın…

    Aynen hocam 2.seriden daha gelişmiş özellikleri ile gelecek ve fiyatını makul tutalarsa dediğiniz gibi daha çok ses getirebilir.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.