Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition Tasarım

Xiaomi’nin Hindistanda ki kullanıcılara özel olarak çıkardığı yeni Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Çin’in dev üreticisi Xiaomi, giyilebilir teknoloji ile adından sıkça bahsettiriyor. Xiaomi Mi Band 2 modeli ise en çok satılan akıllı bilekler arasında lider konumunu korurken geçtiğimiz günlerde, yeni bir tasarım ve birkaç iyileştirme ile Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition duyuruldu.

Uygun fiyatı ve uzun pil ömrü ile ilk çıkış modeli olan Mi Band 1 ve Miband 1S modelinden sonra duyurulan kullanışlı bir ekrana sahip olan Mi Band 2 küçük iyileştirmeler ile kullanıcıların, düşük fiyatı ve yüksek perfomansıyla vazgeçilmez aksesuarlarından olmayı başardı.

Xiaomi’nin Hindistan için özel olarak duyurduğu yeni bilekliği Xiaomi Mi Band HRX Editon, Hindistan’da ünlü bir aktör olan Hritnik Roshan’dan adını alıyor. Ayrıca söylenene göre yeni model, kullanıcılarına daha iyi bir algoritma sayesinde daha iyi ve verimli faaliyet izleme sonuçları veriyor. Yeni modelin dikkat çeken en önemli özelliği ise %10 artan pil ömrü ile daha uzun kullanımı bizlere sunuyor.

Xiaomi Mi Band HRX Edition;

— 0.42″ OLED ekran
— Bluetooth 4.0 BLE
— IP67 suya toza dayanıklılık
— 70mah Li-Po batarya / 23 gün pil ömrü
— 7g toplam ağılırlık
— Fiyatı INR1,299 ($20)

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler